Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy van ennek a 26650 dual...

Hogy van ennek a 26650 dual tartónak a felépítése? Nem látok kontaktot a két cella között? Ez csak sima tartó vagy 7,4-8,4 V -ra tervezett tartó?

Figyelt kérdés

Nekem 2 cellás tartó kellene 8,4 V-os fesz-hez, de akármelyiket nézem, egyiknél se látok kontaktot a 2 cella között.


A másik kérdés, hogy az is mindegy, hogy az egyes érintkezők olyanok, hogy akár párhuzamosként akár sorosként is lehet kötni a 2 cellát?


Nem értem, miért nem csinálnak ebből is ugyanolyat, mint a 18650-es tartóból.


[link]



#akkumulátor #akkubölcső
ápr. 30. 19:25
 1/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nem nagyon értem a problémád, úgy kötöd, ahogy akarod.

2S rendelés ne tévesszen meg, kereskedő ezt találta ki.

Ezek elvileg panelba ültethető tartók, nyílás kivágása mellett.

De azt csinálsz vele, amit akarsz.

ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs igazad, nekem van 18650-ból olyan, hogy én kötöm, ahogyan akarom.

Kis oszcilloszkóphoz sorba (8V elég neki), de van párhuzamos kötésüm is.

A válasz egyszerű: egyfélét lehet árulni kétféle helyett..

ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szirty ***** válasza:

"Ez csak sima tartó vagy 7,4-8,4 V -ra tervezett tartó?"


Nem feszültségre tervezik.

Úgy készítik el hogy használhatod ahogy akarod. Sorosan és párhuzamosan is.

máj. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 de van keszrekotott is

gondolom olyant szeretne ne kelljen bibelodni


bar ahogy a fogyasztohoz kotest megoldod ugyanugy a cellakotest is megtudod oldani vagy nem?

kesz foglalat van neki amibe csak benyomnad?

máj. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"de akármelyiket nézem, egyiknél se látok kontaktot a 2 cella között."

A tudomány mai állása szerencsére lehetővé teszi, hogy oda forrassz rajta összekötő vezetéket, ahol neked megfelel.

máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

oké csak azt nem értem, ha a 18650-essel megoldották, hogy van készre kötött 2db-os kivitel (sorba kötve), akkor a 26650-nél ez miért olyan nagy gond.

de ha bárhogy lehet kötni, akkort megoldom nyilván.


az van egyébként, hogy van kb 12-14 db jó minőségű 26650-esem, és ebből akarok 8,4VB-os akkupakkot. azért ha 6 párat összekötök, az már szép mAh lesz. nyilván egy kis forrasztás nem gond, csak a felépítését nem értettem, de oké, ha lehet párhuzamos és soros is, akkor ennnyi.


(pl. egész napos kameraüzemeltetéshez, mert a sajátjánál, ami kb 3500 mAh vagy annyi se, nyilván kellemesebb a 27 ezer mAh ... azért az valószínű bírja egy darabig, a speckó csatit pedig nyilván megoldom, na meg azt is, hogy akár celluxxal is összekötöm a 6 db-ot, töltés úgyis külső, cellánkénti töltővel megy. szóval ez a kb 27 ezer mAh nagyon vonzó, ez a lényeg)

máj. 2. 12:08
 7/9 anonim ***** válasza:

"oké csak azt nem értem, ha a 18650-essel megoldották, hogy van készre kötött 2db-os kivitel (sorba kötve), akkor a 26650-nél ez miért olyan nagy gond."

Nem gond, csak ez nem az, ez egy másik.

Ha nem tetszik, ne vedd meg, és ne minket próbálj meggyőzni..

Nem tehetünk róla, hogy ilyen.

máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szirty ***** válasza:

"oké csak azt nem értem, ha a 18650-essel megoldották"


Mindkettőből van ilyen is, meg olyan is.

Te meg épp egy cellánként kivezetett változatba futottál bele.

Ez se azt nem bizonyítja hogy nincs olyan ami neked kell, se azt hogy probléma lenne olyat gyártani.

máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8

pedig nem találtam. tudsz esetleg linkelni olyan kétcellást, ami sorosan behelyezett és van kivezetése?


de egyébként ez se rossz, mindegy végül is, nem az a kis összekötés lesz az akadály ...

máj. 3. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!