Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Logitech M190 vezeték nélküli...

Logitech M190 vezeték nélküli egeret feltétlenül ki kell kapcsolni, hogy ne merüljön benne az elem?

Figyelt kérdés
A múltkor vettem egy ilyet, és nagyon jó. Állítólag 1,5 évig bírja benne az elem. Ez csak akkor van így, ha mindig kikapcsolom, ha nem használom? Vagy elég csak éjszakára kikapcsolni? Van valami beépített energiatakarékossági funkciója, ha egy ideig nem nyúlok hozzá, akkor készenlétbe megy, olyankor észre is lehet venni, hogy picit késve indul az egérmutató. Ez így elég energiát takarít meg, vagy érdemes külön kikapcsolni? Meddig fogja bírni az elem, ha sose kapcsolom ki?

ápr. 24. 18:51
 1/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Nem szükséges kikapcsolni, a gyártó ígérete is a készenléti mód használatára vonatkozik.

Kapcsoló olyankor hasznos, ha például a gép egérmozdításra éled és a véletlen mozdítást szeretnénk kivédeni.

Vagy házimozi alkalmazásnál is néha jó, ha lehet hatástalanítani.

Nekem másfajta Logitech van, ami nagyon sokáig nem meríti le az elemet, úgyhogy nem tudhatom, a tiéd hogyan teljesít majd.

ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan maradhat készenlétben, nem kell kikapcsolni, csak akkor, ha a már említett véletlen elmozdítást akarod megakadályozni.

Nekem a vérnyomás mérőből kiszedett, azzal már nem működő elemekkel bír kb fél évet.

ápr. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!