Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Airpods + Windows10 folyamatos...

Airpods + Windows10 folyamatosan szétkapcsol, hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Ma reggel még tökéletesen működött, aztán elraktam a tokba egy órára a fülhallgatót és azóta semmilyen módon nem tudom működésre bírni…

Alig bírom párosítani, ha az mégis sikerül akkor nem tudom csatlakoztatni, ha mégis sikerül akkor pár másodperc után szétkapcsol.

Már nézelődtem az interneten de amiket találtam azokhoz rendszergazdai jog kell (pl eszközkezelő) nekem meg az nincs, munkahelyi számítógép.


Hogy tudnám megoldani sima felhasználói jogosultsággal a problémát?

(Nincs baja a fülhallgatónak, telefonnal problémamentesen működik)


febr. 6. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Már azon is meglepődök, hogy tudtad problémamentesen használni. A legfőbb baj, hogy mind az apple, mind a windows erőfeszítéseket tesz, hogy te ne tudd használni az eszközeiket együtt.


El kell felejtetni a bluetooth eszközöknél a fülest, gondolom ehhez kéne az eszközkezelő. Tanácsom nincs, nekem anno amikor csatlakozott az airpodsom a windowsos géphez, akkor annyira húgy volt a minőség, hogy inkább hagytam az egészet.

febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Egészen eddig tökéletesen működött, bármi gond nélkül. :(

febr. 6. 13:07
 3/7 Thunderfairy ***** válasza:
0%
Váltasz Linux-ra és nem kell a windows hibáival kinlodni.
febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Írta a kérdező, hogy céges gép. Te csak így váltogatod a céges géped oprendszerét?
febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3

Szívesen váltanék bármire, sajnos céges gépen nem csinálhatok akármit.

febr. 6. 15:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az informatikusok meg nem jönnek ki emiatt, mert “nem a munkám része” hogy zenét hallgassak napközben :(
febr. 6. 15:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudtam vele csinálni végül, de ma meg működik újra tökéletesen 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
febr. 7. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!