Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Yettelesek! Mi az a telefonszá...

Yettelesek! Mi az a telefonszám, amiről a YETTEL a központi kiértesítő SMS-t küldi?

Figyelt kérdés

Van egy GPS riasztóm, ami képes rá, hogy egy harmadik féltől kapott SMS-t továbbítson az én telefonszámomra. Mivel a riasztóban lévő kártya SMS-eit, ugyebár közvetlenül nem látom, szükség lenne rá, hogy adott esetben (pl az egyenleg elfogyásakor, vagy az éves adategyeztetésre...) a figyelmeztető SMS-t megkapjam.

Szóval, melyik számról érkeznek a YETTEL által küldött SMS-ek?



2023. ápr. 1. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Alkalmazásban tudod követni az egyenleget meg a határidőket is.
2023. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Üzent küldő központ száma: +36209300099.
2023. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mivel a kártya egy GPS riasztóban van, ahogy írtam is, így nem tudom alkalmazásban követni, mert annak a készüléknek se kijelzője se billentyűzete nincs. Pont ezért kellene a beérkező SMS-t továbbítani az én telefonomra.


Az üzenetküldő központ száma nem kell. Az a szám kell, amiről a Yettel küldi az értesítési sms-eit.

2023. ápr. 2. 07:42
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 A riasztó ellenére is TUDOD követni.


Ideiglenesen átteszed egy telefonba, regisztrálsz Yettel fiókot, majd a meglévő okostelefonodra felrakod a Yettel alkalmazást, belépsz és működik.


Ezután már tökmindegy, hogy milyen készülékben van a SIM kártya, csak addig kell a telefon, amíg megkapod az ellenőrzőkódot.

2023. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. Az alapprobléma, hogy minden telefonunk T függő. Végül sikerült kerítenem egy régi-régi elektromos hulladékból mentett alcatel one pannonos, akarom mondani most yetteles telefont, így a regisztráció megvan, és az egyik kártyát is már sikerült "behúzni" az alkalmazásba. Érdekes módon az egyenleget látom, de a "lejárat" nem derül ki. Mondjuk ez lehet azért van, mert friss a fiók létrehozása. No majd kiderül. Köszönöm.
2023. ápr. 3. 00:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha van újabb készülék (maximum 5 éves), akkor az független még akkor is, ha a Telekomtól hoztad ki részletre.


Nekem már 2014-ben is független telefont adott a T.

2023. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
No, ezt nem tudtam... Köszönöm az ötletet! Bár a talált készülék megoldotta a gondom, azért ezt mindenképp jó tudni :)
2023. ápr. 4. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!