Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebookon ezt hogy csinálhato...

Facebookon ezt hogy csinálhatom meg?

Figyelt kérdés

Mit tehetek ha nem akarom látni bizonyos ismerősöm kommentjeit de nem akarom törölni az ismerősök közül?

Főleg egy bizonyos témával kapcsolatban jönnek fel kommentjei. Nem az adatlapját nézegetem, hanem ha belépek facebookra és nézem a hírfolyamot, akkor jönnek fel cikkek, amiket valamelyik oldalon lehet olvasni és ott van a kommentje is.

Tudom, hogy ha nem érdekel, akkor görgessek tovább, de már akkor is idegesítő, hogy már a nem tudom hanyadik olyan cikket és ő kommentjét látom. Unalmas és nem akarom olvasni a véleményét, nem érdekel. Sem a kommentnél, sem a profilján nem láttam olyan lehetőséget, hogy ne lássam a kommentjeit, olyat se, hogy 30 napos szünet. Csak a tiltást, de tiltani nem akarom, mert nincs vele bajom, csak nagyon unom már, hogy a 30. kommentje jelenik meg ugyanarról a témáról.



2022. márc. 20. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A megosztása jobb felső sarkában három pont. Klikk.


"X.Y. követésének leállítása.

Nem szeretnéd látni a bejegyzéseit, de az ismerőse maradsz"

2022. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha te telót használsz és azon nem így van, akkor csináld meg PC-ről. Azon így működik. Telón nem tudom hogyan kell.
2022. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!