Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Visszafelé fejlődöm agyilag?

Visszafelé fejlődöm agyilag?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából nincs nagy problémám, csak egyre többen mondják nekem, hogy egyre hülyébb és gyerekesebb vagyok.

Úgy kezdődik a történet, hogy régen egy barátom se volt mert visszahúzódó voltam, most szerencsére ez megváltozott, s lettek barátaim, tegyük hozzá régen mindig én voltam a "jókisfiú" aki sose szólal meg.

Amióta vannak barátaim már rosszabb vagyok, minden hülyeségbe benne vagyok, ezért akikkel régen jóba voltam,aztmondják, hogy egyre hülyébb és gyerekesebb vagyok, szerintem azért mert más 5 éve élte ezt a korszakát én meg most..

Szerintetek is visszafelé fejlődöm?:O :D


2008. okt. 12. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Neto hány éves vagy, de ha most vagy kb 15, akkor igen!
2008. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, majd kinövöd. :)
2008. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Hát attól függ hány éves vagy.Ha most vagy a kamaszkorban akkor nem fejlődsz visszafelé, mert általában a kamaszok ilyenek, össze-vissza röhögcsélnek, meg hülyeségeket csinálnak ami másoknak gyerekesnek tűnhet :)
2008. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!