Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek volt már olyan hogy...

Veletek volt már olyan hogy elhívjátok vmelyik barátotokat vhova, és mindig visszautasítja csak a kifogásokat keresi?

Figyelt kérdés
És az a baj velem hogy rögtön tudom hogy csak kifogás, mi baj van velem hogy nem tudok meggyőzni valakit hogy jöjjön el velem vhova kikapcsolódni, vagy nincs egyszerűen beszélőkém?
2010. máj. 8. 13:17
 1/5 anonim válasza:
hát először beszélgess vele és (eleinte) csak azt csináld ami neki jó mint egy csicska (de ne sokáig mert akkor elkényelmesedik)aztán egy kicsit menj el vele az Ő szervezett izéjére aztán majd szépen lassan ő elmegy a te szervezett izédre
2010. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is van ilyen.
2010. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
velem ugyanez van
2010. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg másokkal szoktam ilyet csinálni... Két ilyen is van. Egyrészt azért nem megyek velük sehova, mer semmi közös beszédtémánk nincs soha, másrészt mer szégyellek velük az utcára kimenni, mert úgy néznek ki, mint a sarki ribancok
2010. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen,volt már ilyen.A harmadik próbálkozás után nem hívtam többet sehova.Én nem könyörgök senkinek. :)
2010. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!