Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha látnád hogy a...

Mit tennél, ha látnád hogy a legjobb barátod épp csókolózik életed szerelmével?

Figyelt kérdés

Ez kb. olyan mint a "mit tennél ha látnád hogy egy védett állat egy védett növényt eszik?"....

De ennek az eshetősége és komolysága sokkal nagyobb...

Te mit tennél?


2008. okt. 1. 22:41
1 2
 1/18 anonim válasza:
95%
Egyértelmű: -Ha megcsal akkor nem életed szerelme. (kivéve hogyha te is megcsalnád őt) A legjobb barát meg nem legjobb barát ugyanezen alapon, meg neki előzékenyebbnek kellene lennie és ha esetleg szerelmes a barátnődbe akkor szól. Hameg nem jöttél még össze a csajjal és ugy történik ez meg akkor gondolj rá ugy, hogy csak megmenekültél egy hosszú téveszmétől.
2008. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Átmenetileg kiakadnék. :) Nehéz feldolgozni, hogy ekkorát tévedtem és ennyire vak voltam, hogy nem vettem észre, hogy valami alakulgat közöttük. A barátom legjobb barátja még lehetek, bár nem könnyű (megérteni, átlépni a saját fájdalmamon) a szerelmemtől viszont nem akarhatok semmit, hiszen neki nem én vagyok élete szerelme, mert ha az lennék, nem kezdett volna más nővel :)
2008. okt. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%

Beszállnák harmadiknak! Fergeteges buli lenne!

Sajnos az asszonyt nem lehet rávenni!

2008. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Nekem már volt szerencsém hozzá...:S Nem valami kellemes élmény. Mit tettem? Birka voltam, a barátnőm elhitette velem, hogy még jót is tett velem, hogy összejött a sráccal. Egy évig szenvedtem miatta(/tuk), a bnőmmel játszottuk a "jajdejóbarátnőkvagyunk" műsort, aztán összeszedtem magam, és elküldtem a francba.:D Azóta minden szép és jó:D
2008. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a két legjobb barátnöm csinálta ezt.

Az egyik elszedte a másik élete szerelmét. Aztán 2 évig nem beszéltek egymással, én meg köztük, frankó volt. Az a csak aki elszedte a másiktól még sokáig együtt volt ezzel a fiuval aki öt is rendesen kihasználta.

aztán 2 év múlva rájöttek hogy mekkora hülyék mindketten. Nincs min veszekedni, ha már ovoda óta barátok akkor mindegyik megjárta ezzel a fiuval, miért is nem lennének megint barátnök. mert az ö barátságuk sokkal több volt mint ez.

sok emberre kisebb dolgokért is tudnék haragudni, de rájuk kettöjükre semmiért nem tudnék. 27 évesen azt mondhatom ök ketten azok akik mindig mellettem álltak.


ha bármelyik szemet vetne a mostani pasimra akkor azt mondom tökre mindegy ha a pasi elmegy vele akkor engem úgy sem szeret. minek legyek rá mérges.

2008. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
szétverném őket
2008. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Minden dologhoz két ember kell,tehát mindkettő hibás lenne ebben.Onnantól nekem csak múlt idő lenne a legjobb barát és életem szerelme,az biztos.
2008. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
38%
Beállnék én is a sorba csókolózni. Mindkettőt lesmárolnám!
2008. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Már maga a kérdés feltevése helytelen!!

Ha valaki legjobb barát akkor nem csókolózik a szerelmeddel.És ha valaki Életed szerelme nem csókolózik mással.....ennyi

2008. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
Miért pontozzák le az összes választ??
2008. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!