Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha nem félnél?...

Mit tennél, ha nem félnél? "What would you do, if you wouldn't be afraid? "

Figyelt kérdés

Egy évvel ez előtt, azt válaszoltam volna erre a kérdésre hogy: kilépnék a jelenlegi munkámból és újat keresnék, olyat, amit szeretek is csinálni.

Két hónap múlva sikerült.


Fél éve ismét feltettem magamban a kérdést, akkor a válaszom az volt: szakítanék a párommal, mert már nem vagyok belé szerelmes.

Két hónapja megtettem.


Újévkor ismét feltettem a kérdést: a válaszom az volt, új életet kezdenék valahol máshol.

Ma nyélbe ütöttem az új lakást. Jövőhéten költözök.


Te mit tennél (az életeddel) ha nem félnél?

Ha nem vagy boldog, csak tedd fel magadban a kérdést, és próbálj meg őszinte lenni saját magadhoz. Aztán - ha egy mód van rá - tenni érte.


Nekem sokat segített ez az elmúlt egy évben. Boldog vagyok.

Kedves olvasó, demélem Neked is fog.



2016. jan. 19. 15:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

demélem = remélem


:)

2016. jan. 19. 15:12
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyetemre mennék.
2016. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Félsz attól, hogy egyetemre menj?
2016. jan. 19. 15:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen. 2 egyetemet hagytam ott, azóta külföldön vagyok, jó munkám van, de zavar a tudat, hogy nincs diplomám. Itt csak sok pénzért tudnék tanulni, de még ezt is megoldanám, de félek, hogy megint belebukok, ahhoz meg drága mulatság. Az sem elhanyagolható, hogy mire lediplomáznék, elmúlnék 30 éves..meg munka mellett nehéz is lenne, így is alig vagyok otthon. Sok a kontra-érv :)
2016. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

"Ha nem vagy boldog, csak tedd fel magadban a kérdést, és próbálj meg őszinte lenni saját magadhoz. Aztán - ha egy mód van rá - tenni érte."


Megölném az összes cigányt. Azokat is, akik csak úgy viselkednek.

2016. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Te mit tennél (az életeddel) ha nem félnél?"


2., azt az ő életükkel tennéd, nem a sajátoddal.

A tied csak elrontanád, mert lecsuknának érte. Nem látom hol van abban a Te hasznod.

2016. jan. 19. 17:06
 7/13 A kérdező kommentje:
Első, ezek észérvek, megértem. De ha ez az, amire vágysz, csak azért is bele kéne vágnod, hogy saját magadnak megmutasd, hogy igenis meg tudod csinálni.
2016. jan. 19. 17:08
 8/13 anonim ***** válasza:
kezdenék egy komplett új életet új embereket. de tudom hogy ez soha nem lesz lehetséges. szerintem előbb lenne merszem kinyírni magam, így is túl sok embernek okoztam már fájdalmat, köztük vagyok én is. így legalább örökre eltűnnék és nem folytathatnám a rossz döntések hozatalát.
2016. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Elkeznék végre szórakozni járni, utazgati és végre párt találni magamnak.
2016. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8


Még nem késő. Semmi sem akadályoz meg abban, hogy jó legyél, normális viselkedéssel. Egyedül te, mert félsz attól, hogy azt kapnád, amit te is adtál (mellesleg meg is érdemelnéd). Javulj meg, összességében jobban járnál, még akkor is, ha a sátán az arcodba nevet.

2016. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!