Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lehet ez? Miért érzem...

Miért lehet ez? Miért érzem rosszul magam már egy hete? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy hete rosszul érzem magam, mintha szerencsétlen lennék. Pedig úgy szeretem az életet, mint senki más, kihasználom minden pillanatát! Eddig minden jó volt és minden sikerult, viszont egy hete már semmi sem a régi.. Fura dolgok torténnek a lakásban is és nem sikerul semmi, nem tudok kivergodeni a godorbol, hiába csinálok mindent úgy, mint akkor. Nem értem mi van velem! A legjobb barátnommel is ugyanez a helyzet, mindig egyutt vagyunk és neki is azóta vannak rossz napjai amióta nekem. Mindenki csak idegesít minket, már nem értenek meg a barátaink és beszélni sem akarnak velunk! Én komolyan nem tudom, de valami nagyon furcsa lett velunk... Állandóan ezen gondolkozunk, de nem tudunk rájonni, hogy mi lehet a hiba. Ilyen még sosem volt velunk, mintha valaki megátkozott volna egyik napról a másikra minden más lett! Tudom fura a problémám, de légyszi segítsetek! Koszonom a válaszokat!
2010. febr. 4. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen furcsa dolgok történnek a lakásban? Leírnád légyszíves.
2010. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Leesnek dolgok, kiég a lámpa, meg mintha valaki lenne itt.. ebben a lakásban még ilyen nem volt csak máshol! Nem tudom miért van ez, és ha velem ez van akkor miért van ugyanez a barátnommel is?
2010. febr. 4. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívj szellemírtókat =S
2010. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lefekvés előtt, annak a szobának az ajtaja elé amiben alszol, szórj sót: az ajtó külső, nem pedig a szoba belseje felé néző oldalára gondolok. Szóval az ajtó kifele néző oldalán, a két ajtófélfa mellé szórj egy-egy maroknyi sót. Ezután hintsd be lisztel az ajtó előtti részt, mind a külső, és mind a belső oldala előtti részt, kb 1 négyzetméternyi részen legyen vékony lisztréteg.


Szerezz be kaktuszokat, legyen a szobában néhány kaktusz, ezek segítenek megtisztítani a teret a negatív energiáktól.


Szintén szerezz be gyertyákat, de ne színes meg illatosítottak legyenek, hanem az a fehér, amiről jól csöpög le a viasz. Ebből többet is vehetsz, és lefekvés előtt legalább egyet gyújts meg.

Zárd le a helyiséget, bizonyosodj meg róla, hogy nincs huzat és semmiféle légmozgás a szobában.

Figyeld meg a gyertya lángját: ha nyugtalan, a szellem ott van még. A gyertya szintén tisztítja a teret, tedd rá valami tányérra, és hagyd hogy egész éjjel égjen, nem baj ha leég az egész. Miközben alszol, égjen a gyertya. De olyan helyre tedd, hogy véletlenül se gyulladjon rád a ház.


Mindezt tedd meg háromszor, tehát három éjjelen át csináld mindezt végig, kezdve a sótól a gyertyaégetésig bezárólag. Mindvégig figyeld a lisztet is, hogy a sima lisztrétegen jelentek-e meg nyomok, esetleg furcsa jelek, írások. Ha igen, írd le őket egy papírra, és gondolkozz el a jelentésükön, illetve hogy miért akarja a szellem tudatni veled mindazt.


Az negyedig napon ne tégy semmit, csak egyetlen gyertyát gyújts meg. Ha lángja még mindig nyugtalan, a szellem még mindig ott van. Ez azt jelenti hogy túl erős, és házi praktikákkal nem tudod elküldeni, szakértőre lesz szükség.


Keress fel egy médiumot, vagy valakit akinek van tapasztalata e téren.


pl:

[link]

2010. febr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És csinálj felvételeket a házban (fénykép, videó) !
2010. febr. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld definiálni a "tény" és az "igaz" szavak precíz jelentését, és megkülönböztetni magadban az alaptalanul elhitt dolgokat a megalapozottan belátottaktól. Nem a levegőbe beszélek, átestem hasonlón, és tényleg ennyi. Sokkal kevesebb vakhittel terhelten máris derűsebb lesz ez az egyszerű, fizikai világ...
2010. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van e rosszakaród? Vagy valaki irigyelheti a kapcsolatotokat, esetleg?
2010. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, az osztálytársaink irigylik, mindig el akarnak minket távolítani egymástól...
2010. febr. 5. 14:50
 9/9 anonim válasza:
Azok csak véletlenek voltak, nektek meg megjött a havi, azért van az a furcsa érzés;)
2010. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!