Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velem és a családommal nagy...

Velem és a családommal nagy gondok vannak, kezdem elveszíteni a fejem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Néhány nappal ezeleőtt apukám elveszített nagyon sok pénzt (kb. 700eurót), nagy szükség lett volna erre a pénzre, kiesett a zsebéből.. örülök hogy nem lett valami baja az idegességtől. Ma elhagytam a pénztárcám, ugyanúgy kiesett a zsebemből.. és még ma anyukám hazajött a munkahelyéről sírva, szintén valami pénzügyi probléma történt.

A családom a világon a legjobb emberek, semmi rossz indulat nincs bennük, senkinek sem ártottak, miért történik ez velük?

Isten számomra megszünt létezni, úgygondolom, hogyha létezne, akkor nem csinálná ezt a családommal, és velem.

Ha még valamilyen rossz dolog történne, én nem tudom mit csinálnék



2014. máj. 30. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem Isten csinálta ezt a családoddal, hanem ti voltatok felelőtlenek. Pénztárcát nem teszünk olyan zsebbe, ahonnan kieshet vagy könnyen ellophatják.
2014. máj. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is ami megtörtént, megtörtént. Tovább kell lépni.

Valóban nem isten tehet erről az egészről, mert nem is létezik. Úgyhogy ha valami oka van ennek az egésznek, akkor bizony a saját házatok táján kell körülnézni, elgondolkozni ezen. Mindennek van oka, csak nehéz megtalálni esetleg.

2014. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván az ilyen nem esik jól, de nem is tragédia. 700 euró mocskosul tudhat hiányozni, de azért nem egy beláthatatlanul nagy összeg. (Egy autó, vagy ház árával össze sem lehet hasonlítani.) Van ez így, hogy összejönnek a dolgok, nem kell neki nagy jelentőséget tulajdonítani. (Nem a házatok égett le, nem halt meg senki, sokáig lehetne sorolni...)
2014. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!