Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 170cm vagyok és szerintetek?

170cm vagyok és szerintetek?

Figyelt kérdés
170cm vagyok és 90kg,mindenhogyan próbáltam már fogyni de nem sikerült,rengeteg bántás és és már gondolkoztam az öngyilkosságon is.. mit tegyek?
2014. máj. 26. 18:37
 1/8 anonim válasza:
72%
Fogyjál le!
2014. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Öngyilkosságon ne gondolkodj. Betegséged nincs ami akadályozza a fogyást?
2014. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Attòl függ ez alkatra hogy ad vissza téged am. Szerintem :/ esetleg egy kép pm-ben?
2014. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

NE CSALJ, tarts be amit itt leírtak és 0 mozgással fogsz fogyni:


[link]

2014. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
betegségem nincs legalábbis nem tudok róla,de elég fiatal vagyok,igazából körte alakom van a felső testem nem is de a combom elég erős:/
2014. máj. 26. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Nehogymár! Tudod, hányan vannak akik 200 kg-től többek?

Gondolj bele, nem tudnak járni, egész nap fekszenek. Nem tudnak táncolni, sétálni, kirándulni... Egy ilyen embert látva gondolkodtam el azon, miért él egyáltalán...


Te egész jó helyzetben vagy, 3 hónap alatt simán le tundál fogyni normálra. Lebegjen előtted a cél, a fogyás! (És még több cél is).


Ha öngyilkos lennél, nem tudnád elérni a célod! Ez nem lenne jó megoldás!

2014. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a biztatást:)
2014. máj. 27. 14:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Havi 2-3 kg-os fogyásra lehet számítani, az a szakszerű. Szépen türelmesen csináld, próbálj valamit mozogni, olyat, amiben lehetőleg örömödet is leled, és változtatni az étrendeden, pl a szénhidrátokat csökkenteni és egyenletesen, keveset enni! :)
2014. jún. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!