Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem? (Lehetőleg...

Mi van velem? (Lehetőleg értelmes emberek irjanak. Köszönöm)

Figyelt kérdés

Amit leirok, azért irom mert nem találok rá semmi egyéb magyarázatot. Szóval:

Látom magamban hogy van egy gonosz energia bennem, egy olyan, ami csak ritkán van az emberekben. néha mások is észreveszik...de ha nem akarom, akkor nem.olyan különös vagyok..egy másik dolog az, hogy imádom a vért hogyha rá gondolok, akkor elkezd lüktetni mind a két szemfogam felett(légyszi próbáljátok meg, nálatok is ez van???Remélem hogy igen..)Harmadikként az, h iszonyúan szeretem a hideget, amikor mások vagynak meg kabátba, én rövidújúba is ellennék. Tegnap háromszor túsoltam le a leghidegebb vizzel, ami a csapból jön november eleje fele és mindig igy szoktam ha melegem van. Lány létemre sokkal erősebb vagyok fiúknál. nem vagyok agressziv meg minden, de pl. tornaórán kiválik. Másként rendes vagyok, de ez annyira furcsa. Azt még nem jegyeztem meg hogy egy szúnyog sem képes úgy elrepülni mellettem h nem vegyem észre.mellékesen mondom h nem hiszem hogy léteztek is valaha vámpirok, mindez egy hülye kitalált mese, nem nőnek ki egyből agyaraim meg minden más hülyeség. Mert ebből biztos eszetekbe jutnak azok a hülye történetek és h valami vérszivó vámpir lehetek...

Lehet h csak a véletlen műve lehet h ilyen ember vagyok?

Valami talál rád a felsorolt tulajdonságok közül?

egyébként nincsenek ember feletti tulajdonságaim -a gyengébbek kedvéért))


2009. okt. 30. 06:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem megszállt a SÁTÁN!!! muhahahaha
2009. okt. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Talán csak kifinomultabbak egyes érzékszerveid mint egy "átlag"emberé!Amíg nem használod azt a bizonyos gonosz energiát másokkal szemben addig oké a dolog!
2009. okt. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy-két érzékszerved kifonomultabb és hogy ezt észrevetted, lehet az is rájátszik, hogy egy kicsit ráképzelsz....De, ne aggódj. Csak a mesékben léteznek vámpírok!=D
2009. okt. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Érzékenyebbek az érzékszerveid, de az is lehet, hogy emiatt az új hülye divat miatt, hogy Twilight meg hasonló vámpíros baromságok, akaratod ellenére bebeszélsz magadnak dolgokat.
2009. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jájj nekem is a Twilight jutott eszembe :D Most olvasom a második részét, szerintem ilyenkor az ember elég könnyen beleéli magát a dologba. Nem lehet, hogy veled is ez történik? Amúgy sajnos más magyarázatot nem tudok elképzelni erre.
2009. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
utálom a twilightot : ) csak rossz könyv ,amit az emberek "divatból" olvasnak. Kicsit jobban kellene szétnézniük és 1ooX jobb könyveket találnak a polcokon. de ennek semmi köze nincs ezekhez, már jóideje igy megy ez. ám köszi a válaszokat
2009. okt. 30. 10:38
 7/16 A kérdező kommentje:
például Amerikába is most van ez a nagy vámpirdivat, ahány iró van mostanában mind csak ilyen könyveket ir.Ebből gondoltátok h vámpir-rajongó vagyok...szó sincs erről. itt a tények beszéltek, abból vontam le mindent, amit csak tudtam
2009. okt. 30. 10:43
 8/16 A kérdező kommentje:
=)
2009. okt. 30. 10:44
 9/16 anonim ***** válasza:

Csak úgy érdekességképp én láttam olyanokat és olvastam is, akik hasonlóan ˝éreznek˝ mint te. Úgy élnek mint a vámpírok.


Egyébként én kisebb koromban rókának éreztem magam, meg kutyának kívül belül és ez az érzés még most is benem van valahol.

2009. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Pár dolgot nem értek.



- Miből gondolod, hogy ez az energia gonosz? Ártottál már vele valakinek?

- Milyen hétköznapi tevékenységben zavar ez téged és mennyire?

- Mit jelent az, hogy imádod a vért? Mondjuk voltál már disznóvágáson és ellenállhatatlan vágyat éreztél, hogy böllér legyél? Vagy ha valakinek tornaórán sérülése lesz, akkor Te nem sajnálod, hanem máshogy viszonyulsz hozzá? Ha igen, hogyan?


A fentiek a hideggel semmilyen összefüggésben nincsenek, az csak azt jelenti, hogy van elég energiád, ami jó dolog, mivel sokaknak nincs. Ennyiből különlegesnek számíthatsz, de ennek semmi köze ahhoz, hogy ezeket az energiákat jóra vagy rosszra fogod fordítani. Ez csak lehetőség, nem végzetszerűség, ahogy esetleg most hiszed.

2009. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!