Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az gáz ha a szeméremajkam...

Az gáz ha a szeméremajkam nagyon kilóg?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Viszont ha téged zavar, műtéttel lehet rajta alakítani.
2012. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak kép alapján tudjuk megmondani,gáz-e :D Szerintem egyébként nagyon különbözõek ezek a tulajdonságok,nekem például ki sem fejlõdõtt rendesen..
2012. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez lenne az úgynevezett salátapunci? Csak mert annyi helyen olvastam róla.
2012. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! Minden lánynak más a puncija, de Neked is normális!
2012. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy téged zavar e? Az hogy más mit mond az egy dolog. A fiúk közt is van aki nagyon szereti és van aki utálja. Lehet a párod épp imádni fogja! Ha a minden napi tevékenységedben nem gátol akkor maradjon csak ott. Kerékpározás, lovaglás, torna, balett aminél nem épp előnyös. Illetve szex közben, ha nem vagy elég nedves okozhat fájdalmas pillanatokat. Illetve lassítja a hüvely öntisztulását és ezáltal a fertőzéseket segíti megerősödni. Más hátránya nincs a "nagy" kisajkaknak.
2012. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Nekem is kilóg és engem nem zavar semmiközben

a férjem izgatónak találja xD

2012. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!