Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valóban irigységből mondta...

Valóban irigységből mondta ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm eljött hozzánk nyaralni 3 napra..tavaly osztálytársak is voltunk,de ő sajnos megbukott,ezért elég távoli iskolába ment tanulni..:(

Meghívtam hozzánk tehát,hogy nyaraljon itt pár napig,és így bemutathatom legalább őt is a barátomnak.Tavaly mikor még egy suliba jártunk mindketten szerelmesek lettünk..(ő is egy fiúba és én is..tehát 2 különböző fiúba (: ) Gondoltam ráírok a fiúra,és lesz ami lesz alapon "bepróbálkozok" nála.Akkor a fiú eléggé semleges volt,tehát nem volt elutasító,de látszott,hogy nem szeretne tőlem semmit. 3 év van közöttünk egyébként.

Felbuzdulván a barátnőm is megpróbált összejönni azzal a fiúval a napokban,aki tetszett neki,mellesleg most is nagyon bejön neki,azonban a fiú elutasította.

Eltelt másfél év..rengeteget változtam mind kívül,mind belül is..(: és valami hihetetlen volt számomra,amikor a fiú,akivel azóta nem is beszéltem,most elkezdett nekem udvarolgatni(: Összejöttünk,ennek már 2 hónapja. Bemutattam tehát neki a barátnőmet,aki a találkozás után azt mondta,hogy nem illünk össze,és elég furcsán viselkedett,húzgálta a száját,különösképpen mást nem is mondott..

A barátom és aki neki tetszik fiú,tulajdonképpen a legjobb barátok.Rosszul esett,hogy a legjobb barátnőm ilyeneket mondott,és ha csak illemből de elhallgathatta volna a megjegyzését,hogy : Ti egyáltalán nem is illetek össze,nem néztek ki jól..!

Mindig is megvetettem azokat,akik ezért elítélnek másokat,de ő sem tökéletes..az egyik szeme befelé áll..én ezért soha nem vetettem meg,hisz nem tehet róla,de nem értem miért ilyen flegma..s öntelt.

Sokan azt mondják,hogy irigységből volt velem ilyen..mit gondoltok?

17/L


2012. jún. 30. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen irigység.... Fáj neki, hogy neked sikerült, neki meg nem. Ennyi az egész. Persze őt is megtudom érteni. Szerintem neked is rosszul esett volna, ha ez fordítva történik. Ha megint csinálja a szájhuzigálást, inkább ne vedd fel.
2012. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Irigység. Az ilyen szerintem nem igazi barát. Én, amikor nincs kapcsolatom, de a legjobb barátnőmnek van, vele örülök, örülök annak hogy Ő boldog.
2012. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Persze,rosszul esett volna,de akkor sem teszek inkább megjegyzést,minthogy neki ezzel sértőt mondjak.

Egyébként..én ha barátja van vele örülök neki,és ez rosszul esett,mindenki azt mondja irigység miatt volt,és igen ..kételkedem én is,hogy ez igaz barátság lenne..:(

2012. júl. 1. 12:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezt irigységből monta. Az én barátnőm is szokott ilyeneket mondani, csak nem pont ebben a témában :/
2012. júl. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rám a külsőmre is szokott néha megjegyzéseket tenni..:(

Pedig sokan dicsérnek,ezek után az ő negatív kommentjeit nem tudom hová rakni..erre való egy "barát"

2012. júl. 4. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, nekem is szokott olyanokat mondani :(
2012. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,például?
2012. júl. 4. 23:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Most nem sok minden jut eszembe, de egyre emlékszem. Valami izomról, vagy miről beszéltünk. Már nem tudom, csak azt h valahogy arra terelődött a szó. Erre én mondtam, hogy van 4 kockám a hasamon. (Jó, tudom, nem sok, de 14 évesen nekem ennyi elég) Erre ő kiröhögött és mondta, hogy: Neked? Nem hiszem. Aztán tovább röhögött. :/

Miért, neked mit szokott mondani? :(

2012. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!