Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beugrasz egy tesztre, hogy...

Beugrasz egy tesztre, hogy megismerd magadat;D?

Figyelt kérdés

Amint összegyűlt jó pár komment, elárulom, mi, mit jelent.

(aki ismeri esetleg ezt a tesztet arra kérem, ne rulja el a "megfejtéseket", de lője le a lényeget senkinek sem)

A teszt során ne felszínes dolgokra gondoljunk, koncentráljunk minél jobban az éréseinkre, akkor lesz eredményes a teszt. pl: ne azt írd, hogy: mert szőrös..hanem valami érzelmesebb, belső tulajdoságot


1. Írd le, hogy mi a kedvenc színed, és miért. Minimum 3 ok, amiért ez a kedvenced, minél több, annál jobb.


2. Írd le, a kedvenc állatodat, és miért ő a kedvenced. minimum 3. maximum nincs megszabva.


3. Írd le, melyik a kedvenc "halmazállapotod", fajtád a vízből. pl: jé,eső,tó,vízesés,cseppek stb..Bármi amit nagyon szeretsz. Ide is minimum 3 jellemző és maximum nincsen megadva.


(Ne felejtsd, gondolkodj el picit rajta, miért szereted az annyira, milyen hatással van rád.)


Sikeres tesztet!!:D:D



2012. jún. 9. 12:11
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

1. Barna: nem rikít, nyugalmas, természetes


2. Macska: kicsi, aranyos, nyugott


3. Szilárd: nem bizonytalan, nyugalomban van, nem változik

2012. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:

1-Kék-a természet egyik színe,a végtelen színe,a rengeteg árnyalata miatt lehet vidám és komor is

2-Teknős-mindent túlélt,nyugodt,nagyon tudja élvezni az életet,némasága ellenére is társas lény

3-ezen eddig nem gondolkoztam,de talán a jég-mert a legtöbbféleképpen felhasználható,mert a kedvenc évszakomhoz a télhez kapcsolódik

2012. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:

1.Fekete,hogy miért?soha nem megy ki a divatból,jól áll nekem,elegáns és még egy csomó ok.

2.Ló,azért mert amikor rá gondolok,akkor a szabadság jut az eszembe,hűséges,és szerintem gyönyörű állat.

3.eső,mert számomra megnyugtató hallani a zuhogását,nyáron szeretek elázni benne,szép emlékeket idéz fel bennem.

2012. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

1. lila: minden árnyalatát szeretem, ilyen színűek a kedvenc virágaim, jól áll ez a szín.

2. cica: születésem óta mindig voltak macskáink, ezt szoktam meg, nagyon aranyosak és egyedül is jól elvannak, nincs lelki ismeretfurdalásom, ha egyedül hagyom otthon.

3. eső: imádom az esőt, az illatát, azt, ahogy kinéz eső után a táj, szinte szeretek megázni.

2012. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

1. Kék és a földszínek: mert megnyugtat, természetes, állandó.


2. Macska: hűséges, kedves, legjobb barát, mert viszont szeret, ragaszkodó és független is.


3. Eső: tiszta, erős, természetes.

2012. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

1: kék

- kiskoromtól kezdve a kék, mindenben ezt a színt keresem

- megnyugtat

- az ég és a víz színe

- egyszerűen szeretem


2: macska

- itt most sorolhatnék 1000 indokot, de:

- puha

- kicsi

- cicaillat

- édes


3: tó

- tónál lakom

- eleve imádom a vizet

- szép

2012. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Még várok pár órát a kommentek gyűlésére:D..

Egyébként mindenki jókat írt, csak annyi, hogy van pár ember aki pár kérdésre túl "felszínesen", átlagosan írt..De amúgy jók:D

2012. jún. 9. 15:02
 8/46 anonim ***** válasza:
én leirtam egy papirra, nemiromleide hanembaj, dekérjükaválaszokat:D
2012. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Rendben, nem gond:D

Nem akarom elrontani a későbbiekben válaszolók tesztjét:)

Kis türelmet:D

2012. jún. 9. 15:37
 10/46 anonim ***** válasza:

1, Kék (mert a víz színe, mert az a legszebb, no meg az ég is kék)

2, Delfin (mert a legokosabb lény, mert barátságos és játékos, és nem pusztítja a környezetét, mint az ember)

3, Forrás (mert a vize friss, hideg és egészséges, tiszta, átlátszó és életet ad a szomjazó embereknek - állatoknak és növényeknek)

2012. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!