Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lesz, ha vége lesz az...

Mi lesz, ha vége lesz az iskolának?

Figyelt kérdés
Régebben depressziós voltam. Már nem vagyok az, de az életem közel sem olyan, amilyet szeretnék most sem. Szinte kizárólag az iskolában van nyugtom. Nemsokára pedig érettségi és itt lesz a sok szünet. Jövőre persze megyek továbbtanulni, de nem tudom mi lesz addig. Ha nincs iskola, nem lesz olyan hely ahol nyugodtan lehetek? Valószínüleg nem. Ha itthol vagyok kikészítenek és a haverok társaságára sem vágyom sokszor. Idegesít, hogy ők jóképüek, én nem. Néha felvágnak vagy valami, de ha nem is csak elmondják az igazat, hogy ez a csaj is meg az is... meg az is, hogy bejönnek olyan csajnak, akit szerettem. Na mindegy. Nem megy a csajokkal az ismerkedés sem, ami szintén nagyon rossz ebben a korban. Tartok tőle, hogy visszaesek és újra depressziós leszek :S. Mit tehetnék?
2009. márc. 27. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj meg valami olyan tevékenységet találni,amit lehet végezni "magányosan",és kitölti az idődet.Kezdj el valami sportot vagy ilyesmi.Ha meg erre nincs időd az érettségi miatt,akkor kezd el később,addig is meg koncentrálj a minél jobb eredményre.Próbálj meg társaságba menni,új barátokat szerezni.Nem benned van a hiba!Sok sikert!:)
2009. márc. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nagyon sok jó ember van,ne csüggedj! :D Biztos van valaki aki a legjobb barátod és mindent meg tudsz vele beszélni. Ha pedig nem,keress egyet :P :D

Sikeres érettségit :D

2009. márc. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szia! hát nálam meg pont most van egy ilyen depressziós időszak... és is végzős vok, de én nem a szünettől, hanem az érettségitől tartok...:S

ha van kedved csak simán beszélgetni msn-en pl, írj :)

2009. márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Legjobb barát... Hát nem tom. Nem mondanék senkit sem annak.

Legjobb barátaim ők is csak jóképüek...

2009. márc. 27. 14:25
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja és kösz.

A sikeres érettségi meglesz:P

2009. márc. 27. 16:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszoló vagyok :D

Hát ha nem tartod a legjobb barátaidnak őket akkor nem is ők azok :P

Ha pedig az érettségi jó lesz siker :D

2009. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindenben magamra ismertem abban, amit írtál magadról. Megtudlak érteni. Nagyon jó gyógyír ilyen dolgokra a sport. Mindegy milyen. A csapatsport azért jó, mert ott jól tudod érezni magad, az egyéni sport (futás, gyúrás), pedig azért hasznos lélektanilag, mert magaddal tudsz egy kicsit foglalkozni, kikapcsolhatsz.


Egy barátnő egyébként biztos, hogy mindent megváltoztatna, nálam is ő volt a fordulópont amikor úgy éreztem magam, mint te most. Igaz tippet nem tudok adni, mert úgy hoztak minket össze :)

2009. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Na nehogymár az legyen a lényeg, hogy ők jóképűek! Inkább az legyen a baj, ha emiatt vagy más miatt nem tetszik a viselkedésük... Tudod az ilyen "menőcsávókra" gondolok, akikról azt hiszik, hogy milyen jóképűek... De kiderül, hogy az életük nagy semmi (pl nem tanulnak, nem boldogok, otthon nincs valami rendben). Sokan azért menőznek, mert nincs önbizalmuk...

Aztán meg honnan veszed, hogy Te nem vagy jóképű? Nem mindenkinek ugyanaz a kinézet tetszik! Nem tudom, szeretsz-e olvasni, de az jó ötlet! Én is voltam nehéz helyzetben. Az osztályomban utálnak, mert nem vagyok olyan mint a többi lány... És nekem még van egy évem... :( De amióta van saját kutyám, és komolyan kutyázom velük, azóta semmi bajom! Egy kutya önbizalmat ad (pl ha megvéd, vagy ha úgy néz ki), a barátod lehet, nem lesz jóképűbb nálad :D, és vele könnyebb barátokat szerezni! Nem tudom, hogy szereted-e a kutyákat, de ha igen és nincs, akkor jó ötlet! A sportot is jó ötletnek tartom, akkor kevesebbet kell otthon lenned. Azon kívül keress rendes barátokat. :)

2009. márc. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az iskolának nem lesz vége, csak a tanításnak!

Keress barátokat, közösséget, fordulj Isten és Népe felé, keresd fel lekóhelyed valamelyik Gyülekezetét, vannak ifjúsági alaklmak!

Ne félj, csak HIGGY!

2009. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!