Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy szeretek büdös...

Normális, hogy szeretek büdös lenni?

Figyelt kérdés

Utálok fürdeni, mert utána viszket a bőröm, akkor is ha sima vízzel mosakszom.

Sokszor kihagyok 1-2 napot, de a 2. napon már érzem a szagomat, ami furcsa módon bejön. Érzem, hogy büdös, de valamiért jólesik…


A másik bajom pedig, hogy miután lefürdök, szinte óráról - órára érzem, hogy múlik el a “hatása” ami elszomorít. Volt, hogy egy nap kétszer lefürödtem emiatt, de szívem szerint óránként fürdenék, mert érzem, hogy koszos vagyok. Így paradox módon inkább telibe sz.rom és nem fürdök, de legalább nem viszketek.


máj. 2. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Dezodort nem használsz?
máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# Nem, mert fáj a fejem a kemikáliáktól.
máj. 2. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak illatmentesek is, szerintem legalább olyat vegyél, és ne sajnáld.
máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor panelben laktam én is viszkettem a víztől.

Tele van baszkurálva minden vegyi anyaggal, ami szárít, viszketést okoz embereknél.


Nem mimdig volt ez a jelenség, hanem időszakokban, gondolom akkor "tisztították a vizet".


Az egész család viszketett.


Amióta itt élünk új helyünkön és saját kútból jön a víz modern felszereléssel, szűrővel, azóta minden rendben.


Te nem fürdeni utálsz, hanem a viszkető irritációt nem szereted.


Imádok fürdeni, sokat lazulni a vízben. Csakazért is fürödtem, viszketés ellen egyik testápolóm nagyon jó volt.


Egy idő után van, hogy az ember teste elkezd alkalmazkodni pl a kellemetlen szagodnál az agy átkonvertálja a kellemetlen tudatot kellemessé vagy éppen semlegessé, hogy ne kínozza az orrodat a facsaró bűz.


Használj vizes bázisú testápolót.

máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja és dezodor:

Soknak a szagát nem bírom, némelyiktől tüsszögő rohamot is kaptam már.

Keress természetes vagy szimplán szagtalan dezodorokat.


De készíteni se nagy dolog.


Ne lemomdj dolgokról, hanem problémamegoldásra menj rá.

máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem normális
máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!