Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezek arra utalnak hogy szép...

Ezek arra utalnak hogy szép lány vagyok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom el dönteni hogy ezeket miért csinálják de most le irom hátha nektek van véleményetek róla.


A fiúk igazából mindig közelednek hozzám, próbálják magukra felhívni a figyelmet viszont nem tudom hogy miért teszik ezt, azért mert ronda vagyok vagy szép. Nem tudom el dönteni.


Sokat mosolyognak rám, bámulnak, flörtölgetnek,volt hogy követtek egy plázában, de ezek a fiúk elég jól néznek ki akik ezeket csinálják és azért nem értem. Egyébként nem öltözök kurvásan, szolid elegánsan öltözök. Egyszerűen az utcán mindig a seggembe jönnek nagyon idegesítő. Mindig menőznek, kerülgetnek biciklivel, vagy csak szimplán a viselkedésük azt sugallja.


Azért tettem fel a kérdést mert nem tudom eldönteni hogy ez nekik természetes vagy azért nem minden lánnyal csinálják ezt..



ápr. 13. 21:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha van egy szép lány, akkor a fiúk megközelítik. ha a lány észre veszi őket és van egy kis fantáziája, akkor bedobja a nem nyelvi jeleket. Szépen sorjában szavak nélkül beszél a lány a fiúnak arról, hogy jól csinálja-e amit csinál vagy nem. A fiúnak pedig, ha komolyan a szándékai előbb vagy utóbb randira kell hívnia a lányt.


Erről szól az élet picur! A kisbabák pedig már gondolatban ott megszületnek, igaz a valóságban csak évek múlva születnek majd meg.


Viszont a leírtak alapján éjszaka egyedűl ne nagyon mászkáljál. Mert egy éjszakai kanos részeg férfi lehet nem vár a nem nyelvi jelekre, a nyelvi jelekből meg nem ért semmit. Ezt csak jó tanácsként mondom. Járj a fényben és a tömegben inkább. inkább bámúljanak több százan a világosságban, mint hogy csak egy vegyen észre a sötétségben.

Viszont a sok hülyéből érdemes kiválogatnod a legkevésbé hülyébbet. Ez a kemény feladata van a lányoknak. Válassz bölcsen!

36/f -(vénkecseke)

ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!