Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom eldönteni mi legyen,...

Nem tudom eldönteni mi legyen, szerintetek?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a kozepiskolat, es mar az elso hetekben ereztem hogy nem tetszik a kozosseg. Tudni kell hogy olyan gyogyszert szedek ami depressziót okoz es folyamat hangulatingadozasokat. Az iskolat nulla ismerőssel kezdtem es igy egy honap utan nem is szeretek bejárni. Mivel most nem us vagyok olyan pörgős es energikus ember ( a depresszió hatására) mint regebben nehez baratkoznom es nem is szereztem egy baratot sem az osztalybol. Majdnem minden reggel sirva készülök hogy be kell jarnom es egesz nap azon agyalok hogy mikor mehetek mar haza. Mar fizikálisan is kihat az egeszsegemre mert mar hánytam is a stressztől es minden nap folyamat hanyingerem van. Azon gondolkodtam hogy atmegyek a regi iskolamba ahol van par ismerosom, hogy segitsenek átvészelni ezt az időszakot es legyen eselyem meggyógyulni lelkileg. De felek, mert megint be kene illeszkednem teljesen uj emberek koze es mi van ha ott se szerzek baratokat a mostani allapotom miatt?

#gimnázium #új iskola #Uj kozosseg #Megszokott tarsasag
2022. szept. 29. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszer okoz depressziót???
2022. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
medrol (steroid)
2022. szept. 30. 09:58
 3/8 anonim válasza:
Szerintem válts osztályt felévkor vagy év végén, hátha ott jobb a közösség. Az iskolaváltás is megoldás lehet. De még szerintem varj egy kicsit, hátha jobb lesz, de ha nem, akkor ez nem lesz jó...:(
2022. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az orvosod meg a pszichológusod mit tanácsol a szüleiddel meg az ofőddel konzultálva?
2022. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Azon gondolkodtam hogy atmegyek a regi iskolamba ahol van par ismerosom, hogy segitsenek átvészelni ezt az időszakot"

Milyen ismerősök? Kettő vagy több évvel is fiatalabbak, mint te. Hogy tudnának ők segíteni?

2022. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ismerosokon azt ertettem hogy a volt osztalytarsaim es legjobb baratnom
2022. okt. 1. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Ők még mindig a régi iskoládba járnak? Tehát nem 4 évfolyamos gimibe mentél?
2022. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most 5 eves technikumba jarok es most van a 0. évem, a barataim pedig 4 eves gimibe mentek
2022. okt. 1. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!