Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vajon a Galaktikus Tanács meg...

Vajon a Galaktikus Tanács meg fogja akadályozni az Emberevő REptoid Istengyíkokat ördögi tervük végrehajtásában?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időkben nem nagyon hallatta hangját a Tanács, sokak szerint a Reptoidok teljes befolyást gyakorolnak már. Miért nem emeli fel a többi faj a szavát a Föld érdekében. Miért hagyták magára az Északiakat a háborúban?
2010. jún. 1. 00:15
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Akkor ki?
2010. jún. 1. 00:57
 12/28 anonim ***** válasza:
54%

Egyesült Ateista liga

legyőzünk mindenkit

2010. jún. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ő nem Pókmalac többé, hanem Harry Pottyer!!!
2010. jún. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Drága kérdező. igen a hüllők köztünk vannak, például a teknőseim kint az akváriumban-_-

Amúgy sem ezektől kell félni hanem a harmadik királyságtól XD Legalábbis exem szerint aki egy félig angyal félig démon teremtmény saját bevallás szerint, és ha rajtam múlt volna már skizofréniával kezelnék:D

2010. jún. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

létköznapi meselények

és egyéb, soha nem hallott koboldog

nem tudhatod mi kerül az életedbe

mind tósztozik a sorsában, ez kész álmokfutás

a hosszú élet szipka: menny hát a pokolba

2010. jún. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

00:47

"Érdekes, hogy éjszakánként az ezoterika topik milyen kihalt. Nyilván szellemekre/ufókra vadásznak. Vagy a kis pisisek 22-kor már szuszókálnak?"


az éjszaka még csak most kezdődik. vagy már szuszókálsz tesó?

2010. jún. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. Mivel órák óta nem volt élet errefelé, odébbálltam a szex topikba, ott is lehet xxxxni :DD
2010. jún. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

A Hagyma-bolygó tanácsának elnöke vagyok.Amióta kitaszítottunk téged magunk közül,elfajzott egyed lettél..

Jó lesz ha visszajössz,mert elfogyott a sperma elixír,amit tőled kaptunk.Tátogó szájak várnak téged,akik nemi szervre áhítoznak...

2010. jún. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
A Reptoidok már 50ezer éve kihaltak, a tanács kamuzik...mit vártál? politikusok
2010. jún. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
valaki magyarázza már el nekem mi ez a szar!!!???
2010. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!