Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki mennyire rúgott be tegnap? XD

Ki mennyire rúgott be tegnap? XD

Figyelt kérdés
Tegnap úgy bebasztam, hogy:Kimentem sza*rni, aztán a dolog végeztével megfordultam, és úgy sza*ros seggel okádtam,amikor végeztem rendberaktam magam, majd lefeküdtem az ágyba pihenni, ott meg senki nem hallotta hogy lavórért kiabálok,erre fogtam magam és belehánytam az egyik díszpárnába! Jajjaj, ciki volt! De a párnás sztoriról nem tudott senki-idáig-:D,gyorsan belevágtam a szennyesbe!Holnap mosok, úgyhogy még mindig ott lapul a kosár alján! De nem kajás hányás van rajta ,inkább az a kb 15 liter nyál,amit addig nyeltem,amíg visszatartottam a hányást! :)
2010. jan. 1. 20:35
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
70%
Kemény vagy ám , mint a kiflicsücsök!
2010. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

én csak kicsit semmi durvát nem csináltam csakmajdnem hánytam de szerencsére nem :D

meg felhivtam öcsémet szebit és iet szolok neki szia szebi vagyok xD nem nézhetett hülyének .. am meg mindnen röhögtem.. :D ennyi :D

2010. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
azt elfelejtetted elmondani h hány éves vagy
2010. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

sok volt a unicum meg a sör utcán szaladgáltunk,meg a kocsmában voltunk és barátom aki kevésbé kómázott be mondta,hogy ráhánytam egy srác kezére aki a falnak támaszkodott

ennyi

kemény vagyok

2010. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
36%

hát eléggé beb@sztam ;D jó is volt :D

14/F

2010. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
51%

én épp smároltam barátnőmmel, kicsit elhúzom a fejemet mert baj lesz, aztán csatt így telibe a csajt XDD

15f

2010. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
51%
azt elfelejtettem írni hogy nem örült neki :D
2010. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
48%
Mekkora kemények vagytok. Lehetek valamelyikőtöknek a csaja? Naaa lécci lécci
2010. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
58%
dik az utolsó csaj mekkora csiira :D
2010. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%

minimálisan,de kikerült azért nekem is:D

csak néha forgott velem a világ,meg elborultam a székkel,meg hülyeségeket beszéltem :D:D:D..de bnőmmel jól elröhögcséltünk magunkba..kb őis ugyan így állt :D

de hányás nem volt :D

tudom,nem szép ha egy lány bevan "ba.szcsizva"..de hát így alakult,

mentségünkre szóljon,hogy tényleg a lehető legminimálisabban voltunk csak..és csak azért mert rossz sorrendbe ittuk a dolgokat :D

14/L

2010. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!