Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van egy csávó a kamrában, aki...

Van egy csávó a kamrában, aki azt állítja magáról, hogy ő Gepetto, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elég fura van egy kis Frankenstein beütése is. Már egy órája, próbál árammal megcsapatni egy fogpiszkálót, gondolom életre akarja kelteni,de nem sikerül, ezért mindig üvölteni és bőgni kezd. Nem merek lemenni lekvárért, pedig mát nagyon éhes vagyok.

2013. jan. 12. 14:24
 1/7 anonim válasza:
Na, ha ezt te találtad ki akkor jó a fantáziád!!!! :-D
2013. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ugye? Végre valaki elismeri. Hát igen unatkoztam egy csöppet. :)
2013. jan. 12. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ki van zárva mert én vagyok.
2013. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy zárva van még a kamra? :D
2013. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, de mindegy is úgy tűnik valamivel kiütötte magát, mert már hetek óta alszik, de egyhuzamban. Ugyan nem mertem bemenni és a házi lekvár helyett kénytelen voltam venni valami vackot, de hát ez van. :)
2013. febr. 10. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Köss egy zsinórt egy csülökre vagy egy cupák sonkára és dobd le hozzá. Utána nem tudom, hogy mit csinálj:D

Nem hagyhatod a fincsi lekvárt megromlani. Ráadásul eper?

Vagy kolbász darabkákkal csald ki és amikor előjön, majd valaki segít neked elkapni. Nem tudom, hogy a vasrúd vagy a benzin a hatékonyabb.

Vagy várj csak. Dobj le neki egy hifit. Bár azt szét tudja törni. Mielőtt lemész, rendelj egy pizzát és küld le a futárt:D

2013. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos eper. :( Fáj a szívem érte...

A pizzafutár jó ötlet, csak aztán hova ásom a hullát. Mert ugye kettőt nehéz lenne már elrejteni, sajnos kicsi a hátsókert.

Viszont van egy jó kis fűnyírónk, az talán hatásos lehet...

2013. febr. 11. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!