Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mekkora egy balha?

Shai-Hulud kérdése:

Mekkora egy balha?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy a természettudósok sok sok éve kutatják a természetet, hogy új állatkákat találjanak, de csak ritkán találnak egy-egy új példányt. Én viszont szinte minden nap egy új állattal ismerkedem meg. Például a főnököm... nagy örömére most is rátaláltam a balhára.


Mekkora tehát egy balha? Hol él? És milyen állat egyáltalán? Meg mit eszik? Főleg rajtam?


A balha egy igen pici állat. Méretre éppen akkora, mint egy balha, vagy talán egy egészen picivel kisebb. Azaz kicsi a balha de pimaszul csíp.

Élőhelye: Eredetileg India, de az egész világon megtalálható, csak ott nem.

[link]


Mivel ennyire ritka, ezért védett állat. Sportkörökben különösen megbecsülik, a futballisták külön játékost rendeltek a védelmére - van ott csatár, meg van aki középpályás, és van aki balhát véd.

[link]

A képen látható játékos tiszteletből még a nevét is Balhára változtatta, és hangot is adott érzelmeinek, a "mindig a szívünkben maradsz" felirat tanúsága szerint:

[link]


Étkezési szokásai igen változatosak. Többnyire vérszívó, de néha péksüteménnyel is beéri. A Próféta, béke legyen vele, azt mondta: Aki nem mutat könyörületet, az nem kap könyörületet. A balha pedig jó mohamedán létére híven követi a Próféta szavait. A hálás emberek ezért külön a balha számára péksüteményeket készítenek.

[link]


Ha hosszú ideig koplal a balha, akkor megbetegszik. Olyan, mint a vámpír, nem bírja ki sokáig vér nélkül. A végletes elvonás határán már csak az ima tartja benne a lelket, és hű barátai szorgalmasan imádkoznak is érte:

[link]

Bár inkább orvoshoz kellene mennie, valamiért nem akar. Ha beteg vagyok, engem is miondig orvoshoz akarnak küldeni, de én nagyon tiltakozom ellene, éppen úgy, mint a szegény balha. Pedig az orvos még akciót is hirdetett, de a balha azt mondja, neki rossz előérzetei vannak a kezeléssel kapcsolatban.

[link]

Szegény balha, annyi butaságot beszél, hogy én csak a fejemet fogom, mikor meghallom ezeket:

[link]


A balha rengeteget politizál. Csipkelődő hangvételével mindig sikerül a végsőkig felcsigáznia vitapartnereit:

[link]

További nézetkülönbség esetén ellenfeléből gyilkos indulatokat tud kiváltani.

[link]


De ne legyünk igazságtalanok a balhával, aprócska hibáin kívül hatalmas erényekkel is rendelkezik. Például igen békaszerető, minden békafelvonulást szívből támogat:

[link]


Ehhez már csak annyit tudok hozzátenni, hogy én szeretem a balhát!

[link]


2012. szept. 22. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
:) Jó.Bár a ceca meg a loú jobban tetszett. XD Ez csak fülig érő mosolyt váltott ki belőlem.:DDD
2012. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja kérem, pici állat, pici mosoly!

De csak várd meg mikor az élőfánkról írok majd! :-D

2012. szept. 22. 22:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Jujj, már alig várom. :D
2012. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hú, nagyon tetszett. Eddig a ceca a kedvencem. :D:D
2012. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jobbha nincs? a balha nem tetszik...:/
2012. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Issstenem! :D De szeretem az ilyen kreatív embereket!!!
2012. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

NA, az élőfőnánk tuti nem lesz semmi. Vagyis nem semmi lesz. Csak annyira összezavarodtam már, hogy egy mondatot nem tudok leírni...

Ámulok-bámulok a lóu-ak, a cecákok, és a balhák-ek előtt. Élőfánk... coming soon.

2012. szept. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egész világon megtalálható, csak OTT NEM xD

Meg: "Mindig a szívünkben maradsz BALHA :D ".

Nagyon kreatív, köszönöm neked, egy élmény volt! :)

2012. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt nincs subscribe-gomb mint a YouTube-on?? :O
2013. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!