Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy gyerek beszökött a házamba...

Egy gyerek beszökött a házamba éjjel és megvert. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Elmesélem hogy volt.

Egyik éjjel kényelmesen szunyáltam az ágyamban, mikor egyszer csak furcsa hangra lettem figyelmes. Körül-belül hajnali 3 óra lehetett. A zaj olyan volt, mintha valaki fingana, aztán leesett egy tányér (?) a polcról, és hangos csattanással széttört. Na ezt már nem bírtam tovább, rendesen berezeltem, de erőt vettem magamon és egy kikapcsolt számítógép monitorral (mindig tartok egyet a párnám alatt a biztonság kedvéért) elindultam a konyha felé. Arra számítottam, hogy anyám lesz az, de aztán eszembe jutott, hogy egyedül élek. Úgyhogy ez nyilván nem lehetséges. Szóval mikor benéztem a konyhába, egy gyereket láttam, amint épp kétpofára zabálja a sót. Nem biztos hogy gyerek volt, mert kéken fénylett egy kicsit és az orrlyukaiból fény szűrődött ki. Nem volt szívem megütni, ezért ő ütött meg engem. Elájultam. Arra ébredtem pár óra múlva, hogy a budihoz vagyok kötözve, és a WC ajtó tárva nyitva. Pont kiláttam az előszobába, ahol a fura gyerek a kedvenc könyvemet olvasta, a KEDVENC SZÉKEMBEN! Ez már sok volt, és nem mondhatjátok, hogy türelmetlen voltam. A fogammal elrágtam a kötelet, és kiszöktem a budi ablakán, aztán visszajöttem a hátsó ajtón. Szerencsére nem hallott meg, csendes voltam. Megtaláltam a számítógép monitoromat, de sajnos el volt törve horizontálisan. Mit volt mit tenni, egy ipari víznyomású slaggal rohantam fel az emeletre, hogy hátbatámadjam a kölyköt. Ráugrottam, és megpróbáltam körbecsavari a slaggal, de nem sikerült, ezért visított és bekúszott a szekrény alá. Azóta nem mozdul. Néha fura hangokat hallok az irányából. Most itt gubbasztok a szekrény mellett (szerencse, hogy nálam volt a telóm és ki tudtam írni ezt a kérdést), és nem merek elmenni. Tudom, hogy elszökne. Már nagyon éhes vagyok, de nem mehetek ki a konyhába. Egy karnyújtásnyira van tőlem a lepkehálóm, meg a fiók, amiben lucernát és búzát tartok (van egy sziámi disznóm, Bogyó, akit etetni kell, ezért mindig van itthon ilyesmi). Próbáljam meg takarmánynövényekkel kicsalogatni? Ötletem sincs, ki ez a gyerek, valaki nem tudja esetleg? Segítség! :S



2012. máj. 25. 17:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
15%
Te nem vagy normális, még úgy sem, ha nézem a kategóriát is...
2012. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 Electronicperson ***** válasza:
65%
Hányj szivárványt arra kijön az biztos :D
2012. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

akkor menj a Politika kategóriába komolykodni.

2012. máj. 25. 17:31
 4/74 anonim ***** válasza:
92%

Ez zseniális! Írj könyvet, hihetetlen fantáziád van, és igen remek humorod! Tényleg nagyon jó:))

és tovább tudnál nevettetni, ha azt írnád erre, hogy kérlek, a kérdésre feleljetek!!! MIt csináljak a gyerekkel:D

Íííír még!

2012. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
26%
Ebbe kár volt ennyi energiát belefeccölni. Inkább segítettél volna anyádnak elmosogatni.
2012. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
62%
*írj
2012. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
72%
Eddig bírtalak túrórudi... bár te biztosan nem arra hajtasz:)
2012. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:

Te jó Isten..

A gyerek kinyúlt a szekrény alól, és a bokámat markolássza... Elrántani nem merem, mert attól félek hogy a kezében marad a teljes bal lábam.

Aztán úgy gondoltam, megpróbálkozom a lucernával, ígyhát ordítva sikerült elérnem a fiókot (mert ugye a gyerek közben fogta a lábam), és kiszedni amire szükségem volt. Meglengettem a szekrény alatti nyílás előtt, erre valami roh@dt hosszú csápszerű izé nyúlt ki onnan, aminek a végén egy szívócső volt, és beszippantotta a lucernát! Azután egy borzalmas hang jött, amit nem tudok leírni, olyasmi mint amikor odaégeted a rántotthúst, és olyan szag is volt.

MIT CSINÁLJAK???

2012. máj. 25. 17:42
 9/74 anonim ***** válasza:
69%

7.

Erre most nem tudok határozott választ adni. :)

2012. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:
Jóvan már, ti biztos olyan jól éltek, hogy ilyen félig gyerek félig ufó lények nem másznak be a házatokba, de ÉN NEM! Eddig azt hittem, viszonylag szerencsés természetű ember vagyok, erre jön ez az incidens... ÖTLETEKRE lenne szükségem, gyerekek! :'(
2012. máj. 25. 17:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!