Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Transz/genderqueer kategóriára...

Transz/genderqueer kategóriára volna igény itt a gyakorin?

Figyelt kérdés

...szerintetek?

Akár itt a szexualitás kategórián belül, akár -esetleg- más főkategória alatt.


febr. 25. 16:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, közben átírtam a kategóriát:)) Mindegy, érthető így is a kérdés szerintem:))
febr. 25. 16:07
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Annyiban lenne praktikus, hogy az összes aberrációt eltakarítják egy önálló kategóriába, és nem nyitod meg soha többet. Egyben minden más kategóriából törlik azokat és nem is engedik megnyitni, csak a karanténban.

Ahogy például az Ezotéria kategória létezik, az is csak egy elszeparált trollgyűjtő, hogy ne a Tudományok kategóriát szemeteljék vagy Humor-t.

febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
4: az ezo kategória tele van olyan emberekkel, akik nem hisznek benne és oltogatják az ezo hívőket, szerintem többségben vannak gyakorlatilag 😅
febr. 25. 16:46
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Szórakoztató dolgokból így is elég sokféle található az oldalon sok kategóriában, minek még egy külön kategóriát is szentelni az ilyeneknek a humor kategórián felül?
febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy hozzáteszem, én egy vagyok a sok közül az ezotéria kategóriában. A legjobb stresszlevezetés!:D
febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem lenne jó. Ahogy a fenti válaszokból is jól látszik, már így is elég transzfób idióta van ezen az oldalon, nem kell ide még több.
febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%

#8: ilyen kérdéseket most is feltesznek, ettől nem lesz több vagy kevesebb kritikusa egy témának. Csak ahelyett lenne egy olyan kategória ahol senki nem zavarja a buzerátorokat vagy transzformátorokat, ők meg el lehetnek egymás farában nyugodtan.

Most be van vegyítve a Szexualitásba ami többségében a normális emberek kérdéseiről szól, és mindenki kénytelenül-kelletlenül kerülgeti a kérdéseket ahol férfiak egymással játszanak.

febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%

#7, a probléma az, hogy aki még azt sem képes eldönteni hogy fiú-e vagy lány, az marhára nem fogja tudni a megfelelő kategóriát megtalálni.

És a nem megfelelő kategóriába kiposztolt ostobaságok még több trollkodást vonzanak, mintha egyáltalán nem lenne külön kategória nekik.

febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem
febr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy korábban írták, az a gond, hogy ez nem a reddit. Ide zömében frusztráltabb, tanulatlanabb, ideggyenge emberek járnak fel (lásd: 2-es, 7-es).

Nem tudom, akarsz-e ilyen emberekkel beszélgetni, akik alapfogalmakkal sincsenek tisztában (pl. aberráció, nemi identitás), és láthatóan nem túlságosan kiegyensúlyozottak vagy tájékozottak, csak feljönnek kiereszteni ide a gőzt, ha már az életben nem merik.


A

márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!