Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt miért van az, hogy ha...

Itt miért van az, hogy ha valaki kérdez valamit, mindig vannak olyanok akik nem tudnak tanácsot/ötletet adni, de beszólnak meg letolják a kérdezőt?

Figyelt kérdés

Sajnálattal látom sok kérdésnél, hogy a kérdező teljesen normálisan fogalmazott, és olyat kérdezett, ami vagy az életéről vagy bármilyen hétköznapi dologról szól, de egyesek mindig megjelennek, és ronda dolgokat írnak oda értelmes válasz helyett.


Ilyeneket írnak, hogy marha, elmebeteg, kezeltesse ki magát, keressen pszichológust, ha arról ír ki kérdést, hogy nem akar gyereket, azt írják, hogy jobb is, nehogy felcsináltassa magát, stb.


Sokszor elgondolkodom rajta, hogy most tényleg ennyire gonosz emberek vannak, vagy csak szimplán ide járnak kiadni magukból a frusztrációjukat? :D


2023. nov. 18. 20:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Nekem ez olyan, mint általános iskolában az osztály bohóca. Feltűnősködik, beszól, produkálja magát, viccelődik, gúnyolódik, a cél minden esetben az, hogy zavarja az órát és őrá figyeljenek ne a tanárra. Az ilyen magatartászavarnak mindig van valamilyen lelki oka.

Hát az említett válaszolók is vmi ilyesmi funkciót töltenek be itt, nem a válaszadás a céljuk, hanem, hogy felhívják magukra a figyelmet. Unatkoznak, szórakoznak, frusztrációt vezetnek le, az a baj, hogy van aki komolyan is veszi magát, a legrosszabb a mindent tudó ítélkező

Velem is volt már olyan, kiírtam egy kérdést, amelyben megosztottam magamról három adatot, volt olyan válaszoló aki ebből felépített egy általa elképzelt képet, hogy én akkor ilyen vagyok és határozottan bizonygatta, hogy ő jól ismeri a fajtámat ne tagadjam márpedig ő ezt jobban tudja. Csak nevettem, fél információkból téveset következtetni, de úgy, hogy még maga is elhitte, tévedhetetlen.

Néha jó kis pszichológiai tanulmány itt olvasgatni a gyakorin.

2023. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Egyébként az a baj, hogy ha én is kapok valami beszólásos választ, annyira magamra tudom venni, hogy szinte napokig rágódom rajta..

Pedig egy anonim oldalon aztán írhat bárki bármit. 😅

2023. nov. 18. 21:10
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Mert vannak, akik csak kötözködni járnak ide. Sőt, az aktív felhasználók között szerintem már ők vannak többségben.
2023. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert a kérdező nyilvánvalóan egy troll.
2023. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kb az ,hogy a többi válaszoló már ne is veled foglalkozzon az eredeti kérdéssel hanem a troll válaszolóval. Nekem volt olyan feltettem egy iskolai szituációval egy kérdést erre mi van? Beírja az egyik válaszoló, hogy a kérdező már privátban írogat illegális lőfegyvere van és agyonlövi a tanárát. Utána meg ezen ment a vita, hogy lehet egy 17 évesnek fegyvere meg iskolai lövöldözés lesz idehaza. Pedig csak egy hülye válaszoló benyögte ezt a baromságot, és a többi troll úgy széttrolkodta a kérdésem hogy törölték is.


Undorítóak ennyi, ma már többségben vannak az ilyen trollocskak.

2023. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt névtelenül, következmények nélkül jól megmondhatják a magukét, és van egy olyan érzés, hogy meghallgatták őket, reagáltak is rá (ami az életben nem biztos, mert leintik, ha hülyeséget beszél) ettől többnek érzik magukat.

Az 1-es válaszban is sok igazság van.

2023. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A magyarok többsége a való életben is borzasztóan frusztrált és egyszerű ember, egy anonim fórumon meg következmények nélkül kötekedhetnek. Az itteniek többsége már vagy troll vagy frusztrált ember.


Most volt egy kérdés, amiben egy diák kérdezte, hoghy miért pikkel rá a tornatanár, erre szinte mindenki leugatta, hogy biztos nem csinálja a gyakorlatokat, én meg persze kövér gyerek voltam (legalábbis szerintük, tudtommal sosem voltam kövér), mert a kérdezővel értetettem egyet.


Azon most lendüljünk túl, hogy micsoda egybites gondolkodás az, hogy csak diák lehet lusta - jó öreg magyar szolgalelkű gondolkodás. De vajon lelkivilága olyan embereknek, akik feljönnek, és tiniket csesznek le? Van egy olyan érzésem, hogy ezek tipikusan azok az emberek, akik az utcán elpirulnak, ha hozzájuk szólnak, a főnökük a lábát törli beléjük, ezért feljönnek jól megmondani.

Nem tudok mit írni, ha értelms választ vársz, jobban jársz egy angol nyelvű reddittel, ezen az oldalon gyakorlatilag hónapok óta nem kaptam érdemi választ.


Na ma olvastam az 1-es válaszát, és tényleg elképesztő ez a jelenség. Vmiért a válaszolók többsége látnok és okj-s pszichológus is egyben. Mindent jobban tudnak, hiába nem voltak ott, megállapítják, hogy kövér gyerek voltam, negatív kisugárzásom miatt volt velem bunkó a pénztáros stb. Voltam már kövér nő, incel férfi, minden, de semmit nem találtak el.


Más oldalakon ezt nem tapasztalom. Honnan jönnek ezek a bolondok?

2023. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Körülbelül 1 hónapja regisztráltam be a Redditre, és csatlakoztam egy pár subhoz.


Igazából nem csak és kizárólag azért csináltam fiókot, hogy ott is kérdezzek, hanem szeretek olvasgatni különböző témákról, szeretek egy kicsit érdeklődni dolgok iránt.


Na ebből az lett, hogy végül írtam ki több kérdést is majdnem ugyanabban a témában, és egy idő után ott is megjelentek a frusztrált, érdekes felfogású emberek, pedig már kezdtem azt hinni, hogy Redditen 3x értelmesebb emberek vannak, mint itt Gyakorin, de hát tévedtem. 😄🤷


Egyébként a Gyerekvállalás-nevelés kategóriában szoktam látni, hogy fiatalabb lányok, nők érdeklődnek, kíváncsiskodnak a szülőséggel, gyerekneveléssel kapcsolatban, és ledöbbenten olvasom egyes kérdések alatt a válaszokat, mert a legtöbb válaszoló azt hiszi, hogy ugyanaz az ember ír ki hasonló jellegű kérdéseket..


Hát b*szki, már nem azért, de nem 5 embernek van fiókja, most miért ne kérdezhetne több ember is ugyanarról a témáról? 💀

2023. nov. 27. 20:13
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyébként én is kaptam már eszméletlenül trágár megjegyzéseket, de inkább nem részletezem..
2023. nov. 27. 20:13
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ilyenek a magyar emberek, gyűlölködő ostoba emberek.


Tavaly az ukrán háborúban történt a bucsai mészárlás, kb 500 ukrán civilt megölt az orosz hadsereg, nemi erőszak, kínzás, meg hasonló háborús bűnök.

Erre mi van?


A magyarok 90 % ának kommentjei, kamu, meg se történt, szinészek, ukránok bombázzák magukat, zelenszkij szinész, hajrá putyin, éljen oroszország, ukrán kamu, ukrán színészek, megérdemlik tetves nácik, halál az összes ukránra, szegény oroszokra fogják, usa csinálta.

Basszus, ennyire korcs a társadalmunk, komolyan egyből tagadni kezdte a magyar nép, és védeni az oroszokat amiket a szemtanúk, videók is bebizonyították amit csináltak.

Ez lett a népből orbáni gyűlöletpolitika-



[link]


[link]


[link]


[link]

2023. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!