Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy fekete balerína cipőt/topá...

Egy fekete balerína cipőt/topánkát fellehet venni farmerral?

Figyelt kérdés

2019. máj. 7. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
A lapos vékonytalpú balettcipő jellegű női lábbelik szerintem a legízléstelenebb ruhadarabok utcára. Se farmerral se mással nem néznek ki jól.
2019. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudum miért írja ezt az első, neki nem tetszik, oké, de attól még jó és más felvenné. A zokni/szandál tényleg gáz, de egy balerinával semmi gond nincs, simán felvehető farmerral és még jól is néz ki.
2019. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves második köszönöm szépen
2019. máj. 8. 00:03
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
A nők téveszméje hogy jól néz ki. Kb a szandál zoknival kategória. :)
2019. máj. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El felejtetted odaírni a szerintem szót! ;) attól hogy neked nem tetszik valami még nézhet ki jól! Ki vagy te hogy majd megmondod hogy mi jó és mi nem? Minden embernek más az ízlése. Szerintem jól tud kinézni nőkön a balerina cipő egy szűkszárú farmerral, csak ne zoknival! A z szerintem nem néz ki jól. Zokni helyett test színű harisnya.
2019. máj. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!