Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szitukban használjuk...

Milyen szitukban használjuk azt a kifejezést, hogy 'szintén zenész'?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom..:

Ha valaki szintén hibás/benne van abban a bizonyos dologban.

Pld:

X betörte az ablakot.

Y szintén zenész...

Kb. így. :D

2008. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen ahogy az előttem válaszoló mondta.Én nagyon régen az egyik tanáromtól hallottam amikor mérges volt ránk :D
2008. okt. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor "ugyanabban a cipőben jár". szerintem nem feltétlen van negatív fennhangja.
2008. okt. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Csak nem nyelvtan házi?... :D
2008. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Én ezt a kifejezést akkor szoktam használni ha vki gazdag :D mivel a zenészekről azaz általános kép alakult ki h jómódúak és jól élnek. pl: volt egy fórumon hogy egy gyerek nem tudott választani két PDA (elég drága telefon v kéziszámítógép ha ugy jobban tetszik) között -a lényeg h elég drága mulatság- és akkor szúrtam be ezt :D
2010. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
78%
ez 1 megtörtént esemény volt: régen a szegény zenészeknek adtak 1x egy ingyen lakomát, amire minden hajléktalan elment, és zenésznek adta ki magát. (h ehessenek). de azt már nem tudom h a szervező kérdezte-e az újonnan beérkezőt, h szintén zenész, v az egyik vendég kérdezte-e a másiktól.
2012. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
"Azonos cipőben járó." Ugyan azt éli át valaki. Sorstárs.
2013. nov. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!