Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha pl. evés...

Mit tegyek, ha pl. evés közben mellémülnek pofátlan roma, hajléktalan stb. kéregetők és nem szállnak le rólam, amíg nem adok pénzt, v. kaját?

Figyelt kérdés

Nemrégiben is az történt, hogy odajött egy fiatal "házaspár" -épp amikor a téren ettem,- aztán elkezdtek kuncsorogni pénzt meg kaját. Adtam egy kis aprót, aztán nemhogy megelégedett volna vele, hanem még elkezdett rinyálni, hogy adjak neki kaját is; mondtam, hogy nem adok! Ekkor elkezdte, hogy a felesége terhes, és hogy sajnálom egy terhes nőtől a kaját... Megjegyzem elég jó húsban volt a kedves éhező kismamma!!!

A baj az, hogy addig kapacitálják az embert, míg nem ad valamit - már csak azért is, hogy hagyják már nyugton, ne égessék már a tömeg előtt! Minél több bevált lerázó taktika kéne, ami pl. elég szellemes, ahhoz hogy ne bírjon belekötni!!!


2008. okt. 15. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
NE EGYÉL A TÉREN KAJÁT A MAI VILÁGBAN MÁR EZT SEM LEHET, FOGADD EL. Én azt csinálom h suli aztán rögtön haza és ott kedvemre ehetek. Eszembe se jutna a téren enni, mert tudom, hogy rámszálnának ilyen értelmes egyéniségek.
2008. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ilyeneket ki kéne penderíteni a belvárosból, mint a kommunizmusban (ráadásul akkoriban nem lehetett éjjel bűntetlenül mászkálni, bűncselekményt elkövetni az ilyen lumpen alakoknak, mert sötétedés után nagyon figyelték, hogy mit csinál az ember az utcán)!!! Semmi tekintélye nincs a rendőröknek! A 2. v.h előtt csendőröknek legalább volt joguk jól elpáholni kardlappal a renitens embereket, ezzel szemben manapság a rendőrt büntetik meg, ha önvédelemből visszaüt stb.
2008. okt. 15. 20:11
 3/3 legion ***** válasza:
100%
Ugye nem adtál nekik kaját?Pénzt sem lett volna szabad!Remélem,mostanra érettebb lettél,és a sok ingyenélőnek nem adsz pénzt!Azt a pénzt,amit megspórolsz rajtuk,költsd paprikasprayre!
2013. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!