Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetnék be a...

Hogyan kerülhetnék be a "csapatba"?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h az osztályban van kb 5 lány velem együtt. Mind a 4-en nagyon jól megvannak egymással, állandóan van közös témájuk mindig tudnak miről beszélni. Régebben az egyik közülük a legjobb bnőm volt, de "elárult" engem egy sulis balhéban. (nem vagyok balhés még mielött félreértenétek, csak túlságosan védtem a bnőmet és én másztam ki belőle szarul. még most is vannak következményei.) Na visszatérve az elejére. Én amolyan csendesebb fajta vagyok. Legtöbbször egyedül ülök, figyelek órán (már amennyire:D) inkább fiúkkal szoktam beszélgetni meg hülyéskedni. Szünetekbe meg barátommal vagyok. Annyi a kérdésem hogy hogyan kerülhetnék be én is abba a bizonyos (csajos) csapatba? Nem akarom h a legjobb barátnőim legyenek, de azért néha jólenne ha engem is beavatnának az "élet rejtelmeibe" :D meg néha dumcsizzunk. A legtitkosabb gondjaimat, bajaimat stb nem akarom rájuk bízni csak azt akarom h velem is törődjenek és engem is hívjanak ha van vmi. Néha-néha külön vannak akkor az egyik csajszival szoktam dumcsizni.

Tesi órán is mikor mindenki átöltözött akkor ők leülnek körbe és elkezdenek dumcsizni. Én meg ha odamegyek nem küldenek el meg nem csinálnak semmit, de csak állok ott mint f_sz a lakodalomba és nemtok mit hozzászólni a dolgokhoz. És ezt megunom pár perc után és inkább elmegyek onnan. Jaah meg úgy érzem nem igazán vagyok közéjük való mert mind festi magát meg olyan különcnek érezném magam köztük; Nem hordok olyan szexis ruhákat, inkább sportos vagyok meg ilyenek… Nemtudom mennyire érthető amit leírtam, de azért remélem tudtok adni pár ötletet! Előre is köszi


És még annyi h kettő közülök csak a f_sz körül forog…


2008. szept. 28. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát sztem ha nem szimpik neked,akkor hagyd őket! Ha viszont szimpik és be akarsz kerülni közéjük,akkor próbálj velük beszélgetni,akármit szólsz hozzá a beszélgetéshez,jó,lényeg h lássák hogy érdeklődsz irántuk. Az nem baj ha más az öltözködési stilusod,attól még lehettek jó barátnők. Lényeg hogy próbálj+ lazán,oldottan beszélgetni velük! Én is voltam sokszor hasonló cipőben,úgyhogy tudom,nem könnyű. Ha viszont nagyon úgy érzed hogy nem fogadnak be akkor az azt jelenti hogy nem vagytok összeillőek,akkor keress más barátnőt! Lényeg h ne görcsölj ezen!
2008. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én voltam új gyerek a suliban is, szolfézson is, valahogyan mindenhová bevettek, de már nem tudom hogy. Viselkedj úgy, mintha egy táborba mennél, ahol idegen gyerekekkel kell összehaverkodni, hogy legyen egy jó hetetek. Csak itt nem pár napról, hanem évekről van szó. Nálunk is szinte az összes lány festi magát, számukra menő ruhákban jár, satöbbi, de én mindenkivel jóban vagyok. Ha nem szimpatikusak, ne barátkozz velük, ha jóban vagy a fiúkkal, ők is lehetnek igaz barátok. Sőt. Nekem is vannak fiú barátaim. Akikkel együtt szoktam focizni menni...és már a többi lány is szeret focizni. De ha mindenképpen közéjük akarsz bekerülni, akkor tudjál mesélni. Bármiről, érdekesen, humorral. Az emberek szeretik az ilyet ;)
2008. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!