Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 eves lany vagyok es melltar...

14 eves lany vagyok es melltartot szeretnek. Anyukammal hogyan beszeljek errol? Lanyok ti hogyan beszeltetek errol anyukatokkal, nem volt furcsa vagy kinos erzes? Elore is koszonom a valaszokat!

Figyelt kérdés

2015. ápr. 25. 16:53
 1/8 karika2000 válasza:
69%

14 évesen még nincs melltartód???

(meg fogja érteni sz.tem) :D

2015. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ebben kínos? Ha nő a mell, akkor teljesen természetes, hogy elkezd az ember melltartót hordani.

És nem, egyáltalán nem volt anno kínos. Mondtam anyukámnak, hogy anyu, most már szeretnék melltartót hordani (mert mikor csak épphogy nőni kezdtek, akkor top-ot hordtam, amit anyukám vett nekem), és akkor kaptam melltartót.:)

2015. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
nekem elég kínos volt és nemigazán beszéltünk róla csak mondtam hogy kellene mert a toppokban minden átlátszik.
2015. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
En meg 12,5 eves vagyok es nem igazan akarok meg melltartot hordani, de anyukam hazaallitott egy 65A-s melltartoval, hogy szerinte ez jo lesz nekem, es hogy mikor meleg van, akkor ne topot meg majot vegyek, hanem azt a melltartot. Haat a merettel nm volt baj de elegge meglepodtem es nekm szerintem meg jo lenne a top is de mind1. Szerencsere csak 1-et vett, ugyhogy meg hordhatom a kis kenyelmes topjaimat
2015. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!
2015. ápr. 26. 12:07
 6/8 anonim válasza:
16%

Nem tudom,hogy aktualis-e..

En keresztanyukam anyukájától kaptam az első melltartoimat,illetve nem nekem lett volna szanva,mert nekem nagy volt.. 75/A volt,de volt nagyobb is. Noveremnek vette,de neki kicsik voltak. Par honap múlva mar zavart,hogy topban vagyok es mindenki melltartóban van.. Felpróbáltam a legkisebbet jo volt csiszesen,pont jo volt. Es azota anyukámmal nem is beszéltünk rola,ha kell kell. Nem fogja mondani,hogy nem kapsz. Pl a New Yorker-ben ha ugy fogod ki 390Ft-ert is találhatsz,es ott igazan jo minőségűek vannak. Mindig onnet veszuk. Azota mar 70/C.. Szoval nincs mese,kell :D

Elvégre minden nőnek,lánynak kell jonpar melltartó;)

14/L

2015. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
71%
kérd meg hogy menjetek el vásárolni és mond neki hogy eggyet fel szeretnél próbálni
2015. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 3. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!