Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellem (ek) lehetnek?

Szellem (ek) lehetnek?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok itthon. Anya kitett egy üres üveget az ajtó mellé, amit ki kell dobni. Rajta volt a kupakja. Nyitott ajtónál ültem a szobámban, és hallottam egy kisebb csattanást. Kimentem, leesett a kupak. Azt nem tudom, hogy rá volt e tekerve, visszatettem. Most 1 óra elteltével újabb csattanást hallottam, kimentem, és megint a földön volt a kupak.

Nem hiszek a szellemekben, de ha itthon vagyok, mindig valamilyen hangokat hallok (pl olyan is volt, hogy a nappaliban a betolt szék kitolódott, hallottam a hangját is)


2010. febr. 19. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyrészt beképzeli magának ez ember az ilyesmit. a dolgok attól még megtörténnek, de van racionális magyarázatuk, a szellemeket csak a gazdag képzelet társítja melléjük...
2010. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kólás üvegről volt, hogy nálam is lerepült a kupak, bár abban még volt kóla, és gondolom csak a gáz nyomta fel...

Egyszer amúgy én is annyira féltem egyedül otthon éjszaka, hogy kiültem a lépcsőházba hálóingben, és ott vártam a többieket, kezemben egy késsel. :D (Úgy éreztem, hogy van még valaki a lakásban.) Alig néztek hülyének a szomszédok...

2010. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálam is volt ilyen, a dvd vezetékei lóktak a TV-t tartó asztalról é hirtelen megmozdult nem is kicsit,150 fokot lendült úgy mintha egy ember lökte volna meg.Amúgy én sem hiszek a szellemekben,de azért vannak fura dolgok.
2010. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!