Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek Bloody Maryben?

Hisztek Bloody Maryben?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 13:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Baromság, nem kell elhinni.
2010. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen az egy finom koktél
2010. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
94%
Mint "játék",nem hiszek benne,de a koktél tényleg finom:D
2010. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Nem a koktélra gondolok! Ha valaki hisz benne mondja el milyen "átkok" léteznek róla! Köszke.
2010. febr. 6. 14:02
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem az internetes nickem és egyben a második nevem Bloody Angel. Hisztek bennem? :DDD
2010. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Most melyik Bloody Maryre gondolsz? Mert van egy csomó, és mindegyik legendás! A kalózra, vagy a királynőre, vagy a boszorkányra, aki nagyon sokáig élt, vagy a boszorkányra, aki fiatal csajokat nyírt ki, vagy az autóbalesetes csajra, vagy a csajra, akit kinyírt a főnöke?
2010. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
gondolom arra a szellemre gondol, a boszorkányra..én azt hittem csak egyetlen bloody mary van :D
2010. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

De két boszorkány is van :D az egyik fiatal csajokat nyírt ki és lenyúzta a bőrüket hogy fiatalnak látsszon meg a vérüket itta meg ilyesmi.

A másik az csak szimplán sokáig élt, és amikor kivégezték egy tükröt tartottak elé hogy lássa magát szenvedni, és a legenda szerint beleragadt a tükörbe, és azóta vár, hogy valaki kiszabadítsa, és bosszút álhasson. Asszem ez valami gyereket nyírt ki, úgy kapták el.

De persze ezek csak mesék, nem hiszem, hogy valaha is megtörténtek ezek a dolgok, azt meg pláne nem, hogy ők tényleg boszorkányok lettek volna =)

2010. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Bloody Mary az, aki kijön a tükörből, hogyha azt mondod a tükörnek, hogy hiszek Bloody Maryben és aztán megöl vagy üldöz és aztán öl meg, meg ilyenek :) Én személy szerint nem hiszek benne, de éjszaka egyedül nem szivesen mondogatnám egy tükörnek, hogy hiszek Bloody Maryben :S:S:D
2010. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Én úgy ismerem a történetet, hogy éjfélkor a tükörbe kell mondani 3-szor, hogy Véres Mária és akkor nem szabad hátra fordulni, mert megöl. Egyébként nem hiszek benne.
2010. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!