Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi köze az álmoknak a valóságh...

Mi köze az álmoknak a valósághoz? Álmodtam valamit. Mit jelenthet? Köze van a jövőhöz?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy idősebb férfi elkezdett engem molesztálni. Mindenhova követett, tapizott mindig szekált. Összeakart velem jönni. értelmileg fogyatékosnak tűnt mert nem értette meg h NEM és azt sem h van barátom. Az álmomban a jelenlegi barátom szerepelt (ő az első). nagyon szeretem őt és az álmomban azt vártam, hogy hazajöjjön a melóból és elmondjam neki h nem hagy békén az egyik emberke és lekoptassa. Amikor hazaért beleugrottam a nyakába és azt súgtam a fülébe, hogy: "kérlek koptasd le rólam ezt a faszit, mert nem hagy békén" ő meg elkezdte a csávónak mondani a dolgokat és összeugrottak és még utánna sem hagyott békén az emberke. Jelenthet ez vmit? Mostanában egyre több ilyesmit álmodok. Ez mit tükröz?
2008. aug. 16. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy valahol a lelkedben idősebb pasira vágysz,mint a barátod.
2008. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a barátom is idősebb nálam. ő 17 én 16 vagyok. az álmomban szereplő pasi meg 40 körül lehetett
2008. aug. 16. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De mondjuk még idősebbre,vagy érettebbre.
2008. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az álomfejtéshez kevés az álmot ismerni. Téged is kellene.

Így csak szokásos sablon szöveget lehet nyomni...

Valami hiányzik neked a szexualitás terén.

Nem érzed magad eléggé nőnek amit számodra úgy tűnik a gyengeség jelképez. Szeretnéd levetni magadról a felelősséget a párkapcsolati döntésekben és átruházni a párodra. Jól megvagy a mostani pároddal de nagyon izgat, hogy más férfiaknak is tetszel-e.


Amit leírtam annak agyrésze valószínűleg nem fog tetszeni neked. De ez nem csoda. Álmunkban sokmindennel bírkózunk amit ébren a felettes énünk elnyom mert nem illeszkedik az önképünkbe.

2008. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában átvitt értelemben kell vizsgálni az álmokat.

Lehet, hogy nem is szerelmi téren történik váratlan esemény az életedben. Valószínűleg valamilyen kellemetlen dolog fog "ráakaszkodni" az életedre, amitől nem tudsz megszabadulni, de nem életed végéig kísért. Ez lehet betegség, lehet balszerencse, de lehet, hogy pont egy idősebb ember.

Segítséget kérsz, de nem sikerül a "művelet". Továbbra is meg lesz a gondod.

De ez természetesen nem biztos. Lehet, hogy valóban ez egy "jel", de lehet, hogy szimpla álom. Esetleg a félelmed. Félsz a megerőszakolástól? Valami komolyabb betegségtől? Sok a válasz, de még több a kérdés.

L.

2008. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!