Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dancsó Péter (Videómánia)...

Dancsó Péter (Videómánia) vagy Szirmai Gergely (Hollywood Hírügynökség)?

Figyelt kérdés

Ahogy látszik nincsenek annyira jóban: [link]

Ti melyiküknek adtok igazat, melyik "műsort" szeretitek jobban?



2013. aug. 21. 14:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/104 A kérdező kommentje:
Bocs, de már nem emlékszem, ha eszembe jut leírom.
2013. okt. 3. 17:28
 22/104 anonim ***** válasza:
96%

Gergő :) nekem nagyon szimpatikus.

a Videómánia sem rossz, de ha választani kell akkor inkább a Hollywood Hírügynökség.

2013. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/104 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon jó mind a 2 de én Gergőre szavazok. Peti nyilván haragszik Gergőre mert összehasonlítják őket és sokszor őt nagyon lehúzzák, amit egyiknél se lenne szabad mert mind2-nek nagyon sok munkája van benne. Az én voksomat azért nyerte el Gergő, mert sajna a magyar filmeket még kritikai szinten se nagyon tudom elviselni, és mert Gergő kritikái témákat járnak körbe. Ja és a humora is jobban átjön. Vicces ez a hebrencs stílus
2013. okt. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/104 anonim ***** válasza:
99%

Annyira unom, hogy mindent és mindenkit össze kell hasonlítani, mindegy mivel, csak konfliktus legyen belőle...

Én speciel mindkét műsort szeretem, most valami elb*szott hibrid lennék, vagy mi...? Ha nagyon kell választani, akkor mégis inkább a Hollywood Hírügynökség mellett tenném le a voksom.

Erőltetett poénok mindkettejüknél előfordulnak, ez tény.

Dancsó ellen szól, hogy kissé talán tényleg a föld felett jár. Ezt a HH felé intézett támadást sem értem (amit linkelt a kedves kérdező), mert szerintem ez igenis az volt. Ilyen népszerűséggel és ennyi nézővel - mint ami Dancsónak is van - nem szabadna nyilvános és ráadásul teljesen alaptalan (!) fikázásba kezdeni, ugyanis nem a véleményét kérdezték a "konkurens" műsor készítőjéről, csak valami gyökér összefüggésbe hozta Szirmait a Videómániával. Dancsó jobban tette volna, ha nem reagál a kommentre, pláne nem így.

Szirmai haverkodik a magyar YouTubeosok körében, érdekes módon nem igazán hallunk arról, hogy ki az, akivel nem jön ki. Miért? Talán mert nem azzal tölti az idejét, hogy a másokról alkotott negatív véleményét akkor is kinyilvánítsa, ha senki sem kérdezte. Utánanézve, Dancsó megjegyzésére is csak annyit reagált, hogy "Fú de utál engem ez a Dancsó. :O Nem is tudtam..."

2013. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/104 anonim ***** válasza:
100%
HErBY -t meg ne keverjük ide, mert akármennyire is szimpatikus egy-egy húzása emberként, akkor is a videózás egy nagyon vitatott fajtája az övé, arról nem is beszélve, hogy folyamatos konfliktusgeneráló hatása is van, már ami így a magyar netes közösséget illeti.
2013. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/104 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem mindketten nagyon jók. Gergő biztos, hogy sokkal jobb fej, mint Peti, Peti rengeteg kötekedik, néha tud agresszív/bunkó lenni, Gergőtől nem igazán láttam még ilyet, bár lehet azért, mert ő nem is igazán kommentel, stb.
2013. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/104 anonim ***** válasza:
89%

nekem petinek a viccei és a színéskedése erőltett és gyenge bocsi :) elhiszem hogy ért a filmekhez 1-2 videót meg is nézek tőle de ennyi. pl a ne légy áldozatban is voltak nagyon jó részek de néha mikor mondott vmi erőltetett csak fogtak a fejem hogy: "komoly? ne már"... herbyt nem értékelem semmire boccs, amit ő csinál azt mindenki tudja csinálni csak a pénzért teszi ellenben a másik kettőnek ez a hobbija/munkája geri mellet szól,hogy sokkal nagyobb részt vállal a közösségben folyton üzen valamit fb-n válaszolgat is bevon minket kapcsolatot létesít bizonyos programokon stb... és a humora is sokkal jobb és EZ EGY NAGY ÉS!!!! a 2 ember között van legalább 10 év gergő msot lett 40 míg dani asszem 30 alatt van pár évvel... gergő érettebb legalább is a videóin személyesen mindenki lehet bunkó persze de nem hinném.Ami még tetszi ka Hollywoodban ,hogy sok a popkulturális utalás ami kering a neten ,pl memek stb... ezzel is az jön át,hogy jobban 1hangon van velünk. A hh-ban sokkal jobban mélyebb szokott lenni a film elemzés lásd pl : Harcosok klubja( 1ébként nézd meg) nyílván a magyar filmeken nem is lehet annyit elmélkedni de ezt ne hozzátok fel a javára,hogy azért nem tud gergő többet beszélni mert a filmei többet mondóak, akkor válasszon peti is olyan témát ami jobban érdekli a közönséget.És mellesleg peti szerintem bunkóbb forrófejűbb és nagyképűbb, mondjuk néha-néha szirmai anglicizmusa is idegesít de valahogy lenyelem :)

szóval nekem a HH jobban tetszik.

2013. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/104 A kérdező kommentje:
Te komolyan elhitted, hogy 73-ban született? Csak viccelt... ránéz az ember és látja, hogy bőven 30 alatt van.
2013. nov. 12. 22:27
 29/104 A kérdező kommentje:

"A nők feketében c. részben azt mondja hogy mondja mikor Daniel Radclifferől beszél hogy ő is 22 éves de ő sem néz ki családapának. Magyarul akkor volt 22, azóta bő 1 év telt el, 23-24 éves."


"Most elvileg 24 éves mert az egyik videójában azt mondta "a velem egy idős 23 éves férfiak"(aztán beszélt tovább)és ez a videó egy éve volt.Szóval ha minden igaz 24 éves. Vagy a körül van."

2013. nov. 12. 22:28
 30/104 A kérdező kommentje:

Hány éves vagy? Dancsó Péter: Jelenleg 24


Ez volt egy éve, szóval dancsó öregebb 1 évvel.

2013. nov. 12. 22:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!