Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a Larry Shipper?

Mi az a Larry Shipper?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) A One Direction-ös oldalakon látom h milyen rossz ha Larry Shipper vagy,de egyszerűen nem értem,mit jelent az h Larry Shipper? O.o

2013. jún. 19. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
A Larry shipperek azok azok akik azt mondják,hogy Harry és Louis titkos románban van egymással,Larry= Luis+Harry
2013. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
39%
A Larry Shipper az aki szerint Harry és Louis szerelmes egymásba:) Im a shipper <3
2013. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Ez milyen hülyeség már..Miért lennének egymásba szerelmesek? Louisenak van csaja vagy mi :S Meg attól, hogy volt csók.. Birtney is smárolt már nőkkel mégse szerelmes egyikbe sem.
2013. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
:O Mik történnek itt :) Nem vagyok directioner, látok képeket róluk de nem feltételezem hogy ők ketten..... szerintem ha szeretnék egymást ÚGY, akkor azt inkább titkolnák a világ elől. Mert ha azt szeretnék hogy mindenki tudja a románcukat, akkor amellett hogy az utcán is sülve-főve együtt vannak, a világnak is elmondják mi van köztük. Szóval szerintem semmi nincs köztük.
2014. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!