Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért írják sokan a kérdésükbe...

Miért írják sokan a kérdésükbe, hogy "fontos", "nagyon fontos"?

Figyelt kérdés

pl.:

Nagyon Fontos! Calogero olasz névnek mi a magyar megfelelője?

DC-t hol tudok letölteni? Fontos nagyon!

Nyíregyházán hol lehet hajat eladni? Fontos!

DR-Vincze Emőke (Szegeden) tapasztalat? Fontos

A 0623 milyen helyiség telefonszáma? Nagyon fontos!



Mit akarnak elérni vele? Azt hiszik, hogy úgy gondolkodnak az oldal látogatói, hogy " ez a kérdés fontos akkor erre muszáj válaszolni"


Ha tudja a választ akkor is beírja, ha nincs ott, hogy fontos, nem értem akkor minek azt hozzáfűzni.


2009. szept. 30. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt hiszik, ha azt irjak, hogy fontos, akkor hamar kap valaszt, esetleg turelmetlen. Engem is nagyon idegesit, sot! Nem is valaszolok ilyen kerdesekre. :)
2009. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom azért, mert számára fontos a válasz.

Én is így írnám ki a kérdésem, ha hozna a férjem Németországból 20 kg pacalt, hogy mit tegyek vele...sürgős

Biztosan nem azért volt fontos a hajeladás,mert mire válasz jön, addig kihull, hanem nincs pénze a kérdezőnek,levágatta a gyönyörű hosszú haját,hogy pénzhez jusson. Egyébként a legtöbb kérdező türelmetlen, úgy gondolja, hogy itt ülünk bejelentkezve (munkaidőben), ugrásra készen , hogy az ilyen nagyon sürgős/fontos kérdésre válaszolhassunk.

2009. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A sürgős nem egyenlő a fontossal!

Ha sürgős akkor lehet tudni, hogy egy hét múlva már nem érdemes rá válaszolni, de mit kezdjek a fontossal? A legtöbb kérdés a kérdezőnek fontos: ezért teszi fel.

2009. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert fontosnak erzi a kerdezo.

Ez a legfontosabb neki, ami most foglalkoztatja.


Ne is vedd eszre!

Ha nem valaszolsz ra akkor amugy is foloslegesen irta oda.

2009. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak szeretném érteni az emberek logikáját.
2009. szept. 30. 15:06
 6/6 anonim válasza:
Én még sosem írtam ilyesmit, de most elgondolkoztam rajta, mert van egy nagyon sürgős kérdésem, még ma választ kéne,hogy kapjak rá, de szerintem esélytelen :(
2010. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!