Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pénzért szeretnék pókerezni....

Pénzért szeretnék pókerezni. Feltudom vinni magamat olyan szintre?

Figyelt kérdés
Természetesen nem a milliós gázsikról álmodok meg las vegasról. Online termekben szeretnék játszani úgy, hogy hosszútávon jövedelmező legyen és legyen egy kis mellékes az egyetem mellett. Most kezdőnek tartom magamat, barátokkal szoktam játszani, meg max ingyen facebookon, amit ugye senki nem vesz komolyan. Hogyan fejlesszem magam? A pókerkönyvek segítenek? Esetleg egyéb oldalak, videók? Találtam pókertanfolyamot is, de irreálisan drágának, fölöslegesnek gondolom. Ha van tapasztalat és megcáfolná ezt valaki, akkor azt is szívesen veszem. Esetleg ha tudtok olyan csapatot akikkel össze lehet járni "edzeni" és van mit tanulni az ottani emberektől, arra is kíváncsi lennék. Vagy ha olyan termeket mondanátok neten.

2013. jan. 21. 02:57
 1/3 anonim ***** válasza:
láttam, hogy beírtad a kulcsszavakhoz, hogy szerencsejáték :D nem az de mindegy :D Szóval nézd meg az inteli pókert vagy a pokerstrategy.com-ot..-itt ha végig csinálod a 'tanfolyamot' ami ingyenes akkor kapsz egy induló bankroll-t is és mellesleg megtanítja az alapstratégiát is :) szóval szerintem elég hasznos :)) a könyvek nagyon jók azok nélkül hozzá se fogj! Pókerakadémián van egy csomó oktató videó azokat is ajánlom figyelmedbe!ott tudsz fórumozni, tudsz kérdezni, ha valamit nem tudsz..:) különben ha tényleg komolyan gondolod, akkor érdemes lehet 'befektetni' egy kis pénzt..-> pókerakadémián, vannak emberek akik vállalnak coachingot - azaz pénzért oktatnak.. és ezek ám nagyoooon hasznosak, és nagyon sokat segítenek! Hajrá ! ;)
2013. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. jan. 23. 06:25
 3/3 anonim válasza:
Mostanában ahogy böngésztem a netet az ilyes fajta tartalmak után amiről te kédeztél találtam egy új oldalt(szerintem nem rég indúlt) a [link] ahol ha befizetsz egy kisebb összeget és ugyanannyi összeggel fizetnek vissza...en kipróbáltam és tenyleg működnek...nemrég kaptam meg a lóvét...szerintem megéri...igy nem veszitessz semmit...oktató videó az nincs de bónuszok terén elég jól állnak...
2013. jan. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!