Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szembe van egy nö aki mindig...

Szembe van egy nö aki mindig jó sminkeket dolgokat ad! Sose volt még ilyen amit most akarok milyen érvel mennyek átt hozzá hogy oda adja őket?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyenge a felfogásom, de nem értem a kérdést.
2012. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én se... rosszabb mint ha elektron ülnék.. akárhányszor olvasom el k urvára nem értem ..
2012. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1) Szemben van egy nő, aki mindig jó sminkeket, dolgokat ad!

2) Soha nem voltak még ilyen dolgaim, mint amiket most akarok.

3) Milyen érvvel menjek át hozzá, [amivel rávehetem arra,] hogy oda adja azokat?

2012. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
neeeem szembe van egy nö!Aki minig ad ruhákat sminkeket fülbevalokat!És mindig áthozza havonta kb.Márt egy honapja nem adott ugyhogy hogyan menjek átt hozhzá elkérni öket(sose volt olyan hogy elkértem volna)
2012. szept. 16. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:

szóval kunyerálni akarsz?

Lehet hogy megunta valami miatt. Ne erőltesd. De ha minden áron emlékeztetni akarod hogy élsz még te is vihetnél neki ajádnékba valamit. Mondjuk felköszönthetnéd névnapján vagy valami.

2012. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami miatt neheztel rád.

Én is adtam régebben egy ismerősömnek és a lányának ruhákat. Nekem az nem tetszett, hogy mikor egy másik közös ismerősünk elmesélte, hogy látott egy rucit egy boltban, ami nagyon tetszik neki, csak nem tudja megvenni, mert nincs rá pénze, akkor felajánlottam, hogy odaadom neki az enyémet, mert énekem megvolt pont az és sosem hordtam. Erre az az ismerősöm, akinek ruhákat szoktam adni úgy nézett rám, hogy ott helyben megölt volna és azt mondta, hogy "nekem add". Na innentől be volt fejezve. Ráadásul sosem láttam rajta vagy a lányán a kapott ruhákat, pedig napi szinten találkoztunk.


Nem lehet, hogy elejtettél egy olyan mondatot, ami neki nem tetszett és azért nem ad már?

Szerintem semmilyen érvvel ne menj át. Ha akar adni, akkor ő maga fog keresni, ha nem, akkor ne erőltesd.

Vagy talált valakit, akki jobban rá van szorulva a segítségére...

2012. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó a hozzáállásod. Már elvárod tőle, hogy adjon és lehet, hogy ezt ő is megérezte.
2012. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!