Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az élet értelme?

Mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 21:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Na, most jön egy szép idézet: "Az élet értelmét nem keresni kell, hanem értelmet kell adni az életnek!" Ebbe benne van a válasz.Mindenkinek mást jelent az értelme.
2008. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Az elöttem szolonak igaza van!!!!!!!az én életem értelme a 14hónapos kisfiam,remélem te is megtalálod az életed értelmét.sok sikert
2008. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
76%

A fajfenntartás! Bármi amit teszel visszavezethető arra, hogy azért teszed, hogy a fajod tovább éljen, és fejlődjön!

Vagy nem!

2008. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

hát ha valakinek az a célja, hogy legyen x gyereke...

szerintem az élet értelme.. jól érezni magunkat, úgy, hogy másoknak ne legyen rosszabb és esetleg megtalálni életünk párját

2008. máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Latod? Az elottem szolok utan az egesz visszavezetheto az elso hozzaszolo valaszahoz: az elet ertelme mindenkinek mas.

Az en eletem ertelme elsosorban a szeretet. Adok es kapok. NAgyon klassz. Nem tudnek nelkule elni.

2008. máj. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

"A célt tudom, még százszor el nem érem.

Mit sem tesz. A cél voltaképp mi is?

A cél, megszünte a dicső csatának,

A cél a halál, az élet küzdelem,

S az ember célja a küzdés maga."


/Madách: Ember tragédiája/


Próbáld ezt értelmezni a saját életedre, vagy a környezetedben élőkére. Nagyon nagy igazság.

2008. máj. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
32%
A csikló.
2008. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
100%
A mi életünknek az ad értelmet hogy emberek vagyunk.Emberek pedig attól vagyunk,hogy mindennek a létét boldogabbá próbáljuk tenni.Mind az embertársainkét,a gyerekünkét,az állatokét és a növényekét is.Hogy minden együtt boldog és jó legyen.Mint emberek,mindenért tenni tudunk,ez az értelmünk kihasználása,és ez ad ÉRTELMET és boldogságot az életünknek.Ha olyan célt keresel ami boldoggá tesz.
2008. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
44%

egy csomoszór tették fel már ezt a kérdést!

de sztem hogy élvezzük mindent ami jó és ........:-)

meg a SZERELEM!!!

2008. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
43%
Baj van, ha ezt a kérdést felteszed...
2008. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!