Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lányokat hogy metélik körül?

Maxima2005 kérdése:

A lányokat hogy metélik körül?

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy. Egyes barbár népek a csiklójukat távolítják el.
2012. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Az amiről az előző válaszoló beszél az nem női körülmetélés, hanem csonkítás! De van igazi női körülmetélés is ami anatómiailag megfelel a férfinek. A csiklót fedő bőrt illetve a kisajkakat távolítják el ilyenkor. Ez javítja a hüvely higiéniáját és fokozza a nők orgazmus készségét!!

Négy változata van az "úgynevezett" női körülmetélésnek.

Az első ez amit leírtam. A negyediket még az ellenségemnek sem kívánnám!

Ha valakit tényleg érdekel a kérdés privátban szívesen írok róla. Módszerek, tapasztalatok, változatok stb...

2012. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Öhm nem akarok beleszólni a 2. válaszába mert jól írta le, de az az igazság hogy nem fokozza az orgazmust. Hanem nem lesz a szex élvezetes. Ezt egy könyvbe olvastam a címe "Megcsonkítottak és megalázottak" ahol egy nő számolt be róla hogy mit tettek vele. Borzalmas és brutális. Egyes országokban érzéstelenítés nélkül ugy hogy lefogják vagy lekötözik és akkor nyisszantják ki :( Írta az a hölgy, hogy 6 éves volt akkor és napokig nem tudnak járni a pisilés fájt nekik és mikor közösült a férjével akit a szülei választottak ki neki borzasztó volt. Ekkor 13 éves volt és gyereket kellet szülnie 14 éves volt mikor első gyermeke megszületett és írta hogy teljesen szanaszét szakadt.. Szóval ne akard meg tudni ..
2012. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 00:11 válaszoló!

Igen mindenki a harmadik és a negyedik változatot ismeri, Te is erre gondolsz! Valóban ezek nem hogy fokozzák hanem megszüntetik az orgazmus érzését!

Ezért írtam, hogy a negyediket az ellenségemnek sem kívánom!

De a legelső és legenyhébb változat NEM!!

Számtalan nő beszámolóját olvastam róla akik csak elismerően nyilatkoznak róla, illetve azt mondják, hogy korábban soha nem volt orgazmusuk. A beavatkozás után pedig nagyon könnyen elérik!

Még egyszer leírom az elsőnél csak a csikófedő bőrt távolítják el. Ezáltal a csikló szabaddá válik így szexközben könnyebb stimulálni!!!/Izgatni/Illetve a kisajkakat vágják a megfelelő méretűvé. Ne lógjanak ki.

A második változatnál már a csikló kiálló részét is levágják. De nem az egész csiklót! Ez már korlátozza a nőket a szex élvezetében, de nem szünteti meg az orgazmus érzés lehetőségét.

A harmadiknál már a teljes csikló kivágásra kerül. Ez már kizárja az orgazmust, a hüvelyit is!! Ez már valóban csonkítás!! Megnyomorítja a nőket!!!

A negyedik pedig még rosszabb itt már a nagyajkak is sérülnek! Vagyis abból is kivágnak. Ezután úgy varrják össze, hogy még a szex is lehetetlen. A nászéjszakán a férj a tőrével csinál utat magának. Minden szexuális élvezet kizárt a nő számára. Na ezért írtam, hogy az ellenségemnek sem kívánom!!

2012. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3.vagyok

Elnézést ha nem jól írtam le pontosan a választ, de én így tudtam hogy ezt hívják annak :)

2012. aug. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos a magyar nyelvbe egységesen mindet női körülmetélésnek hívják. Sajnos így jött át. Pedig a semmi köze nincs mivel anatómiailag nem egyezik meg a férfi körülmetéléssel. Az akkor olyan lenne mintha a fiúknak a makkját is levágnák. Mert a csikló a férfi makknak felel meg, a nagyajkak pedig a férfi herezacskónak. A nőknél a kisajkak és a csikló fedő bőr felel meg a férfiak fitymájának.

Külföldön excision és infibulacio a neve, FGM, Female Genital Mutilation) a gyüjtő neve. Az igazi női körülmetélés angol neve "hoodectomy". Próbáld csak ezt beírni a keresőbe, és meglátod mennyire elterjedt ez a nyugati világban. Illetve nem írnak róla olyan szörnyűségeket mint a másik két változatról. Sőt akinek megcsinálták az csak jót ír róla! Mi ebben egy kicsit le vagyunk maradva. Az USA-ban azért lobbiznak, hogy 16-18 éves korban az első nőgyógyászati vizsgálaton minden lánynak fel kelljen ajánlani az orvosnak, ezt a kis beavatkozást. Éppen úgy ahogy a fiú gyermekek megszületésekor a körülmetélést. Indonéziában és Malajziában most is 50S-ért megcsinálják bárkinek ez az USA-ban 3000-3500S, a plasztikai sebészek jól keresnek vele. Igen nagy az igény rá!

Olvastam kérdésben fórumon, hogy egy amerikai anyuka azt kérdezte: "Hogyan vehetném rá, a fiam barátnőjét a körülmetélésre? Mivel mi mindannyian körülmetéltek vagyunk." Vagyis az egész család! Papa, mama, gyerekek, és feltehetően a lány gyerekek is!

Marilyn Montoe-nak is volt az 50' években ilyen műtéte.

[link]

[link]

[link]

Ezeken az oldalakon olvashatok utána. Aki veszi a fáradságot és utána olvas az látni fogja, hogy mi a különbség a kettő között. Amit mi ismerünk női körülmetélésnek és ami a valóság!

Nem is olyan szörnyű mint ahogy a feminista szervezetek leírják.

Egyébként Angliában ez beállítás megbukott. Ugyanis aki legjobban küzd ellene és azt állítja, hogy őt is "körülmetélték" Szomáliában gyermek ként.Waris Dirie Londonban született és második generációs szomáliai bevándorló. Tehát nem történhetett meg vele az amit leír. /Esetleg az anyával./

Biztos, hogy szörnyű egy nőnek, vagy kislánynak át élni, de nagyon sok hazugság is kering ezzel kapcsolatban!

Én csak azt szeretném, hogy mindenki lássa a kettő közti különbséget, és ne mondjon véleményt arról amit pontosan nem is ismer!

2012. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy koleszos társam aki nagyon büszke volt arra, hogy megcsináltatta kb 20 éves korában azt, hogy a csiklójánál egy kis vágást ejtettek. A gyógyulás heteiben alatt nagyon érzékeny volt, de aztán nem panaszkodott! Egyébként én is így tudom, hogy különböző körülmetélési stílusok és módszerek vannak, ugyanúgy, mint a férfi változatnál!
2012. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fispán Géza válasza:
25%

T. Felvilágosító!



idéznék pár szót tőled:


..."Sőt akinek megcsinálták az csak jót ír róla! Mi ebben egy kicsit le vagyunk maradva. Az USA-ban azért lobbiznak, hogy 16-18 éves korban az első nőgyógyászati vizsgálaton minden lánynak fel kelljen ajánlani az orvosnak, ezt a kis beavatkozást. "..


Én azért nem lettem meggyőzve a lányok körül metélésének előnyeiről..de ha te történetesen lány vagy kérlek csináltasd meg magadon és utána gyere vissza egy élmény beszámolóra, ha fiú akkor vedd rá a partneredet és ő jöjjön élmény beszámolóra...!" előre is köszönöm...

2013. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Huhh, hát gondolom ugy mint a fiukat, a klitoriszt borító bőrt rövidítik. De magyarországon remélem sehogy !
2013. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
2013. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!