Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinect, vagy Move. Melyiket...

Kinect, vagy Move. Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

Tisztelet Mindenkinek! Tudom már ezer ilyen kérdés van, de azért belekezdenék! X-box 360 Kinect, és Wii között vacilláltam, vágül X-box 360 Kinect mellett döntöttem. Aztán addig, addig filóztam, míg már lehet ps3 mellett fogok dönteni. FOGALMAM SINCS! Szívem szerint X-box 360 Kinectet vennék, mert nekem számít a mozgásérzékelés, és a Kinect érzékelője az EGYÉRTELMŰEN szabadabb...!!! A PS3 érzékelője egy ,,fagyi,, :D.. Amellyel csak kézi irányítású játékokat tudnék játszani...! Ez alapján tán Boxra szavaznék, DE!!!!!!!!! A Ps3 rendelkezik Blu-Ray lejátszóval, ami a jelen!!!!!!!! A Boxon pedig DVD van...!!!! Na ezért nagyon nehéz dönteni!!! Ám, hogy mégjobban ne lehessen engem megérteni: NINTENDO párti vagyok! :D :D :D(Mario, Donkey Kong stb...) Csak ugye, itt, akkor megint egy újjabb kérdés felmerülne: A grafikát nézzem, vagy ne???(Ha a grafikát nézem: Box 360, ps3), ha a mozgásérzékelőt nézem:(tán Kinect)..(ez alapján Wii, Ps3 tán ugyan az...) Kedvenc játékaim pedig a Nintendon vannak...!!! :D :D Remélem azért tudtatok követni..!!! :D Kérlek Titeket segítsetek nekem(leghamarabb holnap már el is hoznám az egyiket!!!)

1: Melyik a három konzol közül???? 2: Kinect vagy Move????

Várom Megtisztelő ÉRDEMI, értelmes válaszaitokat!!!!!!!!! Előre is Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



2012. máj. 15. 22:05
 1/10 tomtomi70 válasza:
Én egyiket se ajánlom mert szerintem nyomorék játékokat 10000-ért nem érdemes venni. DE ha mindenképpen akarsz kinect.
2012. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
XBOX 360S KINECT 250GB + 320GB HDD !!
2012. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm a válaszokat, de a jövőre gondolva ps3-at veszek.....!!!
2012. máj. 17. 19:07
 4/10 KicsiPocok válasza:
Szerintem is Kinect, mi nem bántuk meg..:D
2012. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Amit akarsz légy boldog vele! :)


(nem bunkóságból mondtam)

2012. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
SZerintem Wii
2012. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen az eddigi válaszokat..!!!

Ps3-at veszek a jövőt figyelembe véve...Az x-box 360 Kinect fantasztikus, de valljuk be a a következő x-box is (ha nem hülyék) blu ray alapú lesz...! Tehát egy ps3-al akár 10 év múlva is sokat fogok érni...Kedves előttem szóló: Nintendo párti vagyok, imádok a nintendot!!!!! Mario, Donkey Kong, Super Metroid stb.....A szívemhez közel álló játékok....!!! Ha megkérhetnélek írnál személyes tapasztalatot a Wii-ről???!!!!???? Köszi

2012. máj. 19. 16:02
 8/10 A kérdező kommentje:

Most addig addig vacilláltam, amíg a nevető harmadik a Wii lett a befutó!!! :D :D Wii-re jobban bejönnek a játékok. Mario, Donkey Kong.stb...Nekem nagyobb élmény egy Marioval ugrálni, és egy Yoshival asztali teniszezni, mint például gyilkolászni....! Viszont nagyon tartok attól, hogy mivel sok hardcore játékos panaszkodott, hogy a nitnendo szerintük sz@r, mert alig van gyilkolászós játék, így lehet sajnos a nintendo wii u nem lesz már a megszokott nintendo...Remélem azokra is mairok lesznek meg ilyen játékok... :D :D Mert így van ilyen gép választék is...:D ÉLJEN A NITNENDO WII, és hiába lesz WII U, nekem a WII LESZ AZ ÚJ!!!!!!!

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 29. 22:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél :) Pár hónapja mi is ezen vacilláltunk a párommal. Ő xboxot vagy ps3-at akart, én nintendot. Végül beleéltem magam a boxba, így azt vettük meg. A két kezemen meg tudnám számolni, hogy hány órát játszottam vele :) De a párom élvezi, én is szeretem nézni amikor játszik, de mégis hiányoznak a nintendos játékok. Jól döntöttél, hogy a játékélményt helyezted előtérbe - elvégre a konzolnak az lenne a fő célja. Használd ki egészséggel :)
2012. jún. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves Előttem szóló!

Hát igen a mai srácok többsége inkább akciózni, lövöldözni szeret, én is mai srác vagyok, de én sok tekintetben más vagyok, és ebben is D:

Nagyon Szépen Köszönöm a válaszod. Nem bántam meg a Wii-t.

Nagyon jó! Nekem a három konzol közül a Wii tetszik a legjobban! Köszi mégegyszer

Nagyon poén pl: Yoshival ping pongozni stb...

Majd, ha lesz lehetősségem be szeretném szerezni a New Super Mario Bros-t, Donkey Kong country Returns-t és a Virtua Tennis 4-et :D :D ÉLJEN A JÓ ÖREG NINTENDO! :d :d :D Mégegyszer köszi a válaszod

2012. jún. 8. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!