Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg lehet/van ilyen?

Tényleg lehet/van ilyen?

Figyelt kérdés

Csináltam egy videót, képekből összeállítva. A képeket az internetről szedtem, (google képkereső... stb.) Az egyik ismim azt mondta h ebből lehet rendőrségi ügy is, mert aki feltette a képed oda, az nem adott engedélyt rá h elvigyem.

Nos, ez igaz?


2011. okt. 9. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, esetleg akkor lehetne belőle baj, ha facebookról,stb.-ről szedted volna a képeket. Suliba mi is csináltunk diafilmet, nem kellett engedélyt kérni a mittudomén pl. német feltöltőbácsikától XD.
2011. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez hülyeség..google-on mindenki látja a képet több ezren töltik le naponta és használják fel..és mindenki megy a sittre?? qurvára nem. no paraa:DD
2011. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. okt. 9. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha volt rajta szerzői jog, akkor igen. Azt azon az oldalon kell megnézned, ahonnan letöltötted.
2011. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
háááááááááááát már nem emléxem :)
2011. okt. 9. 21:41

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!