Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon léteznek vámpírok?

Vajon léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem,hogy a vért kívánom mindig és van is két kiálló fogam.Én szinte félek magamtól és nem tudom mit tegyek ha senki nem hiszi el.
2009. ápr. 1. 17:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, de neked ajánlom a pszichológust. Hívd ki, és addig zárd be magad.
2009. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
69%

Darcula vampir volt..lehet leszarmazotja vagy:P


Most komolyan,de ittal valaha vert vagy miert erzed ugy,hogy kivanod?En csak azt kivanom,amit mar ettem..

2009. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
43%
utolso vagyok *vagy amit ittam ebben az esetben
2009. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
78%

Vàmpirok nem nagyon léteznek, de érdekes, vannak olyan betegségek, amelyek okoznak olyan tuneteket, amelyeket a vàmpiros rémsztorikban sorolnak fel.(nem vagyok antropologus, de valoszinu évszàzadokkal ezelott az ilyen betegségekben szenvedoket tituàltàk vàmpirnak aztàn szerencsétlenek a màglyàn/karon, itt-ott végezték)

Az egyik ilyen betegség a porfiria, igen ritka, és egy hemoglobin-felépités zavar àll a hàtterbén, a màsik pedig a pellagra, amelynek szinten van egy olyan mellékhatàsa, hogy rendkivul fényérzékennyé vàlik az illeto, lefogy..nekem is kiàllobbak a szemfogaim ( sok emberhez hasonloan), mégsem hinném hogy vàmpir vagyok, legalàbbis eddig nem szolt senki, hogy éjszaka làttak volna repkedni :D:D

2009. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
33%
nem léteznek a vámpírok mondjuk filmekbe igen pl: Twilight(alkonyat) de neked egy pszichológust tudnék ajánlani bocs de ilyen hülyeséget hogy lehet kérdezni ??
2009. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim válasza:
56%

Hy My name is Patrick Perkins.

Flat in Vencouver(Canada).

I am 22 year one.

And I am a vampire.

incredible sounds but that's right.

I work in a hospital and one of my colleagues help to blood to leave.sure other liquid I drink.if you have an any kind of question turn to me calmly

My msn address:doublep1938@hotmail.com

I do not speak the Hungarian language only for me

2009. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim válasza:
Erdekes kerdes:) Az az igazsag hogy a vampirok kepzeletbeli lenyek oannan erednek hogy vannak olyan deneverek ameikek vert szivnak es elkebzeltek hogy mien is lehetne embernek nagy fogak,feher bor,hosszabb korom,hihetetlen gyorsasag valamint hihetetlen ero...Engem is foglalkoztat es a kerdes vajon leteznek-e vampirok 99% hogy nem sot az is lehet hogy 100% de az is lehet hogy 50% en anyit mondok hogy: (lehet hulyenek nezel) hiszek az urlenyekben es hiszek ebben is nem tudom miert de hiszem hogy leteznek lehet hogy csak en vagyok bolond de en hiszek bennuk :) es en peldaul ugy erzem magam hogy nem vagyok ehes es nem alszom joforman:)szoval lehet hogy csak az egyik osod nyul hogy van ket kiallo fogad xD persze most csak hulyultem en is voltam ugy mint te....es azt mondjak az osztalytarsaim mikor "kovetnakxD" akkor sokszor elnyel a fold pedig en orokke csak megyek az egyik haverommal :)van egy titkom amit nem nagyon akarok elmondani senkinek de ha erdekel a titkom akkor irj ide:www.bruclinboy@yhaoo.com.....es igerem hogy tudni fogod a valaszt:)
2009. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim válasza:
Es peldaul ez a Patrick Perkins is ugy van mint en csak o alitolag az is:P(vampir)
2009. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
100%

engem nemrég kezdett el foglalkoztatni ez a kérdés, és én úgy gondolom hogy előfordulhat, hogy léteznek mert mostanában furcsa dolgok történnek velem, de nem is ez a lényeg hanem az, hogy mielőtt bárki azthinné, hogy olvastam az alkonyatot, annak előre írom, hogy nem sőt még csak az első részét most fogom majd megnézni, meg szerintem azért mert van akit foglalkoztatnak ezek a dolgok, még nem kell "elküldeni" pszichológushoz.

-számomra ennyi, és itt nem akarok senkit se megbántani csak leírtam a véleményem :) puszi mindenkinek: Kate :D

2010. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
84%
Ne hordjátok le!!! Ez egy jó kérdés... Szerintem léteznek vagyishát nem biztos de ha mi emberek és állatok látezünk akkor azok miért ne léteznének?
2010. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!