Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Eric Saadéról?...

Mit gondoltok Eric Saadéról? És mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
A neten nem sok minden van róla. Ezért kérem hogy írjatok olyanokat amiket halottatok. Van barátnője? Ha igen házasok már ? stb.
2011. máj. 18. 19:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
2011. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Azt, hogy nem tud énekelni. Ne pontozz le, csak azért mert nekem más a véleményem.


Nagyon nem tetszik, mert ugyanúgy a népszerűségre hajt, és a kislányok szívét akarja meghódítani, hogy minél több pénze legyen és ettől menőnek tartja magát. Pedig nem is tudta elénekelni tisztán ezt a rendkívül bonyolult szövegű dalát.


Ne haragudj, ha megbántottalak, de légyszíves fordulj más, érdemesebb előadók felé, ha igazi értékeket akarsz találni.

2011. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem az előttem szólót!Nem lehet mindenkit szeretni!Én speciel szeretem Ericet 1 éve,szerintem tehetséges is,de természetesen ezt nem mindenki gondolja így.Én amondó vagyok,hogy hagyjuk,hogy mindenki azt hallgasson amit akar és fogadjuk el egymás választását!Én nem szeretem például Justin Biebert,más meg meghalna érte!
2011. máj. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként (méég az előző vagyok) ,ha valamit szeretnél róla kérdezni írj egy e-mail nekem (a kérdezőhöz szól) és válaszolok!Elég sok mindent tudok róla!
2011. máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És most már nekem is megváltozott a véleményem róla.Igaz nagyon-nagyon jóképű meg minden de igazatok van ő is csak a népszerűségre hajt.:(
2011. máj. 21. 09:06
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Második vagyok. Nagyon ritka mostanában, ha ez ember meghallgatja a másikat. És bár én csak a véleményemet mondtam el, Te meghallgattál, kedves kérdező, és ezért nagyon hálás vagyok. Jó ember lehetsz! Kívánom, hogy minden sikerüljön az életedben, és továbbra is hallgasd meg az embereket!
2011. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ezt gondolom rólad. És teljes mértékben igazad volt.Szóval én köszönöm hogy egyátalán válaszoltál.:)Remélem beszélünk még. Szia
2011. máj. 21. 16:53
 8/11 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a válaszokat! És most már nekem is megváltozott a véleményem róla.Igaz nagyon-nagyon jóképű meg minden de igazatok van ő is csak a népszerűségre hajt.:("


Elfogadom a véleményed, de érdekelne, hogy mitől változott meg ilyen gyorsan a véleményed. Láttál vmi videót, ahol nagyképű?

Bocs, csak kíváncsi vagyok.

2011. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem csak rájöttem hogy a híres emberek a szavazatokra hajtanak. Még akkor sem venne észre egy embert ha átesne rajta.
2011. máj. 26. 19:13
 10/11 anonim válasza:
szerintem azért most nem kell utálni egy előadót mert a népszerűségre hajt, és van egy korosztály akit megcélozna ezzel.. jó kinek mi a jó én se szeretek egy csomó előadót, amit mások igen. "Pedig nem is tudta elénekelni tisztán ezt a rendkívül bonyolult szövegű dalát" --> ő legalább nem playbackel mint a sok nyomorult mostani "sztár".
2011. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!