Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harcosok klubja: "Apu magányos...

Harcosok klubja: "Apu magányos szíve vagyok. ”?

Figyelt kérdés

Felsorolják a filmben ezeket, de nem sikerült értelmeznem.

# Apu ökölbe szorult keze vagyok...”

# „Apu jeges verejtéke vagyok...”

# „Apu fortyogó epéje vagyok...”

# „Apu elcseszett élete vagyok...”

# „Apu magányos szíve vagyok...”

# „Anyu mellbimbója vagyok”

# „Apu mardosó féltékenysége vagyok...”

# ...Én vagyok Apu abszolút egykedvűsége.


Ezek mit jelentenek? Nem tudom, igazán mit is jelent...

Köszönöm előre a segítséget. :)


2011. márc. 22. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
mikor könyvet olvas (mikor tyler a camping bike-al eleseik), akkor említi meg, hogy az emberi szervek a könyvben egyes szám első személyben beszélnek magukról.(apu vakbele vagyok.ha rákot kapok apunak annyi)és később ő is így fejezi ki érzéseit, mintha ő mint egész, egy nagyobb embernek a részét alkotná.
2011. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1-es válaszoló: Igen, ezért mondja, de mit jelentenek? Azt jelentik, hogy ezeket az érzéseket, vagy azokat valahogyan szimbolizáló dolgokat (ökölbe szorult kéz) átvette az apjától és nem tud mit kezdeni velük (mert már az apja sem tud mit kezdeni vele). Ha van egy elcseszett életű apád és a személyiséged annyiból áll, hogy olyan vagy mint az apád, akkor elég nagy szarban vagy. Márpedig nem egyszerű egy szar apa mellett érett személyiséget kialakítani). Anyu mellbimbója kicsit kilóg (sic!) de ez is értelmezhető úgy, hogy ez hogyan hatott az apára. Pl. megőrült a szexuális izgalomtól, féltékenységtől, vagy kicsit freudi szinten értelmezve a kielégíthetetlen gyermekkori szeretetvágytól. Erről szól a film, arról, hogy a kis béna csávó hogyan akarja megtagadni a benne élő lúzer apját. Ezért alakít bunyó klubot. Próbál kialakítani egy kemény, bátor, férfias személyiséget, de mivel inkább terápiába kéne járnia de rendesen, ezért ez nem igazán jön össze. Nyilván a valósággal is elveszti a kapcsolatot közben.
2016. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!