Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Packeta automata használata? ...

Packeta automata használata? Nagyon sürgős!!!

Figyelt kérdés
Most nézhettek hülyének. De ugye a packeta csomagküldés szolgáltatását akartam igénybe venni. Vinteden megrendeltek tőlem pár terméket, becsomagoltam, és kaptam is a kódot. Betűk és számok kombója ugye. MA kéne feladnom a csomagot. Elmemtem az automatához, megnyomtam h csomagfeladás, kiválasztottam a csomagfeladás kóddal lehetőséget. Mondom nagyon jó mindjárt meg is lesz. Aztán rájöttem hogy nem tudom hogy kell előhozni a betűs billentyűzetet. Megnyomtam a C gombot, de nem csinált semmit. Valaki segítsen mert hülye vagyok ehhez!

#rendelés #csomagküldés #Packeta #Vinted #Balfsz vagyok segítsetek
máj. 7. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Az automatán nem fogsz találni billentyűzetet, okostelós applikációval tudod feladni, bluetooth-t kell bekapcsolni hozzá és a mobilnetet is, az automatánál.
máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1es köszi,az appon belül mit csináljak? Mert ugye van már kódom nem kell új.
máj. 7. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Vintedes csomagot csak csomagponton tudsz feladni (tehát pl. boltban, üzletben, ahol az eladó veszi át). A kód alapján nyomtat rá címkét.
máj. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Amit a 3. ír az a jó. Az első ostobaságot beszél. Vintedes csomagot sehogy se fogsz tudni feladni automatába
máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
#4 Nem írtam hülyeséget, mert nem a vintedes csomagokról írtam, hanem általánosságban a packeta automatákról... ment a lepontozás neked is!
máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
De hülyeséget tanácsoltál a kérdezőnek, mert ő leírta, hogy vinteden vettek tőle meg valamit.
máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

A #4. kommenttel volt a problémám, nem #3-mal, te nem tudom, melyiket írtad, a pipaszámotok azonos...

Sokszor használtam már packeta automatát (de vintedes feladást még nem csináltam). Írta a kérdező a címben, hogy sürgős, én meg gyorsan válaszoltam neki. Értem, hogy vintedet nem lehet feladni automatán, de én csak az automatás feladásra reagáltam. Nem állt szándékomban "ostobaságot" beszélni.

máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Világos, mindent én írtam csak a hármast nem, és azt írtad hogy őt is lepontoztad mert hogy bunkó stílusban írunk, ami rám lehet hogy igaz is volt, de rá nem.

Mindegy. Bocsánat!

máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!