Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiket vegyem...

Szerintetek melyiket vegyem meg? Melyik éri meg?

Figyelt kérdés

Na szóval sokan hülyének fognak nézni de már annyira stresszelek rajta hogy húsokban áll a szám (kirágtam). Na hogy vettem nem rég egy kicsi jbl hangszórót és apám elvitte a munkahelyére és nem szeretné visszahozni és szeretnék venni magamnak még egyet, de nem szeretnék egy ugyanolyat mert akkor meg az lesz a baja és gondolkoztam egy közepesen ami ilyen 45 ropi de az meg nagyon drága nem tudom mi érné meg. (A kicsi az 8000 volt)

Ja és azért kell mert hiányérzetem van miatta és kell a tanuláshoz meg én hozzávagyok szokva az alapzajhoz és azon gondolkozom most is hogy milyen jo lenne most zenét hallgatni



máj. 4. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

JBL szerintem kissé túlárazott,neve viszi.

Nekem egy Blitzwolf bw-wa3 van ami 30 ezer kornyéke és szépen szól.

máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" nem szeretnék egy ugyanolyat mert akkor meg az lesz a baja "

Miért lenne baja vele? Vagy azért vette el az előzőt, mert zavartál vele másokat? Akkor az újat is elveszi majd, ha ugyanúgy használod. Ha meg ez a baja, egyszerűbb lenne megegyezni és visszakérni az elsőt, ha nem használja.

máj. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te képzelsz dolgokat vagy apád egy nagyra nőtt gyerek.


Kérd csak vissza.

máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ABORG válasza:

nekem egy 5000 forintos no name van, nekem megfelel habar en nem zenet szoktam hallgatni hanem podcastokat meg filemeket nezni meg sorozatokat.

van penzem de 45k-t soha nem adnek ki egy hangfalert

de ez en vagyok kinek mi

máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Veteránmacska válasza:
Inkább azzal kapcsolatban tetted volna fel a kérdés hogy milyen apád van Több értelme lett volna már ne haragudj.
máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!