Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegeden élek itt Szegeden...

Leszbikuslány kérdése:

Szegeden élek itt Szegeden melyik zálogházban vesznek át labbeliket és minitort illetve lg bloototh hangszorot? mivel szinte éhezek igy ételre kéne nekem a pénz!

Figyelt kérdés
ápr. 26. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Na, Egerből átköltöztél Szegedre? A zálogházakban nem limlomok felvásárlásával foglalkoznak!
ápr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A zálogházban általában értéktárgyakkal foglalkoznak - főleg ékszerekkel, esetleg régiségekkel.


Cipőket, ruhákat, műszaki cikkeket eladni tudod, pl. Facebook Marketplace, Jófogás, Vatera és hasonló oldalakon. Nézd meg alaposan, hogy a jelentkező valódi és magyar személy-e. Nagyon megszaporodtak a csalók az ilyen oldalakon.

Ne dőlj be az olyan kamu dumáknak, hogy külföldi hajlandó magas árat is fizetni a dolgaidért, csak add fel neki postán! Az ilyenek vagy azért vernek át, hogy ingyen szerezzék meg a cuccaidat, vagy még a cuccaid se kellenek nekik, csak banki és egyéb adatokra pályáznak, amivel meg tudnak lopni. Személyes találkozás, KP fizetés a biztos.

ápr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom te kivel keversz össze de elarulom azt hogy Szegeden születtem es szúletésem öta itt elek Szegeden es soha nem jartam Egerben igy fogalmam sincsen kivel keversz engem össze
máj. 7. 14:24
 4/6 A kérdező kommentje:

Próbaltam nar minden internetes ingyenes oldalakon fel tettem eladasra azert ingyenes oldalakra mert a nincsbböl nincs penzem az oldalbal fizetni sajnos!

Tóbb hónapja fent vannak es a kutya se jekemtkezett rájuk!

Azert akartam zálog boltba eladni anrnnyit adnanak erte teljesen mindegy de legalább éhezni nem kene es jutna pénz keves ételre nekem

máj. 7. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg lejjebb vinni az árat, vagy átnézni, hogyan tudnád vonzóbbá tenni a hirdetést, jobb képek, részletesebb, jobb, érdekesebb leírás a termékről.


Esetleg még bolhapiacon lehet érdemes próbálkozni.

máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bankszámlám nekem ninxsen mivel nekem a nincsbbölnerre sajnos nem tell8k anyagilag igy at verni engem bankszamlavval nem tudnak mivel a postas hozzá hazhoz a nyugdijamat 2 eve 40 eves korom óta de olyan megalázóan alacsony picije gavi 61 ezer 950 firintot kapok hogy abból napi egyetlen egy evesre elegendö csak amilyen brutálisan magas az etelek arai igy a hetkóznapi etel is luxus dog a számomra sajnos!

14 eves ipari tanuló kisgyrrek korom óta dolgozram ami akkor meg tórvenyes dolog volt gyerejeket 14 évesen dolgoztatni ez ma mar tilos dolog 16 eves kor alatt dolgozzanak gyerekek igy 24 ev es 4 hónapot dolgoztam es kózel 16 millió forint adó es jarulekojat vont ke es lopott el tökem az irszag a semmire mett semmit nem ad nejem cserébe erte igy be adzam igenyemet az országos nyugdij intézet feké hogy én nar vén 40 eves ember fagyok es életem soram solhozram en mar eleget igy azonnali gatallyal ketem es kóvetekem a rendszeres havi nyugdijamat amit az évtitedek alatt előre befizettem az orszagnak igy egy heten belúl jótt a kevél hogy a külón engedélyt 49 evesen os megkaptan azonali garallyal a rendszeres havi nyugdijamra mivel veszélyes vegyi anyagokkal dolgoztam igy ez a nyugdij alanyi jogon jart nekem.

máj. 7. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!